Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs valami egyszerű házipati...

Nincs valami egyszerű házipatika arra, hogy megnyugodjak, hogy nem méhenkívüli terhes vagyok?

Figyelt kérdés
csak 30-án megyek dokihoz,de nagyon félek! nem görcsölök,nem vérzek,nem szédülök!
2008. júl. 14. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnál hamarabb el menni,az orvoshoz meg mondhatnád,hogy nagyon félsz.DE AZ IDEGESKEDÉS NEM TESZ JOT HÁNY HETES VAGY?A méhen kivülit nem érzed az elején mert pici még nekem volt tapasztalatbol tudom ,de ritkán fordul elö.Tényleg ne idegeskedj mert az nem tesz jót.
2008. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kombinálj. Gondolj arra hogy minden rendben van és akkor úgy is lesz.
2008. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Ne idegeskedj.ha nem görcsölsz, és nem vérzel, és nem is szédülsz?,miért nem tudsz kicsit megnyugodni.Ne izgassd magad feleslegesen, nyugodj, meg nem lesz semi baj.Sajnos, azt pedig, hogy méhen kivüli vagy-e jelen esetben nem tudok olyan házipatika szert ami ezt kimutatja.Erre csak az UH, az alkalmas,azért is van az, hogy ha az illetőnek terhességre utaló jelei vannak, mindeféleképpen megnézik UH, hogy nem-e méhenkívüli, mert a szervezet akkor is reagál, ha normális, ha méhenkívüli terhességről van szó.Egyből beindul a hormonháztartás.És írtam sajna ezt csak ultrahanggal lehet megnézni.De ne aggódj, nem lesz semmi gond, és tüneteid sincsenek, arra, hogy méhenkívüli lennél. sok sikert.
2008. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elöttem szólónak: A méhenkivülinek csak egy tünete van a nagyon erös görcs de annyira hogy a mentö visz is ,mert nem tudsz lábra állni. Semmi más tünete nincs. Ja! És uh-n nem mindig látni! Nekem sem látták csak vittek a mütöbe mert nem tudták mi bajom van. Én még rádásul a görcsöt kibirtam. Ugyhogy csak 1 hétre rá mentem a dokihoz.A kérdezönek! A legegyszerübb ha nem vársz 30-ig hanem hamarabb mégy, mert a terhességnek sem tesz jót ha idegeskedsz!!!
2008. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!