Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes (12 hét alattiak)...

Pár hetes (12 hét alattiak) kismamik, ti mennyire féltek az influenzától (új/régi)?

Figyelt kérdés
Akik nem oltatták be magukat, ti nem rettegtek, hogy elkapjátok?Hogy tudok védekezni?
2009. nov. 24. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes vagyok.Nem félek tőle, szerintem csak felfújták ezt az ügyet.Sok zöldséget, gyümölcsöt eszem, és nem is gondolok arra,hogy elkaphatom.
2009. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eddig szegtem Elevitet, C.vitamint. De egyre jobban félek. Szegeden már a volt nődokim felesége (orvos) is lélegeztetőre(azért csak volt dokim, mert átment a szegediből a makói kórházba)került és a szegedi kórházakban látogatási tilalmat rendeltek el. Szinte hihetetlen számomra, hogy ennek teszik ki a kismamákat, meg a kisgyermekes szülőket, ennek a cirkusznak, meg ennek a félelemnek, bizonytalanságnak. Senki nem mer igazán a környezetemben lévő orvosok közül egyértelmű álláspontot elfoglalni, mert mindegyik ugyanúgy fél attól, hogy ha azt mondja oltassak és lesz mellékhatása az injekciónak, mint attól, hogyha azt mondja ne oltassak és elkapom és a magas láz okoz majd gondot. Lehet, hogy holnap elmegyek és beoltatom magam, már csak azt kell körüljárnom, hogy ezzel a babócám is védett lesz e, akit januárra várunk.
2009. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: bocsi, hogy válaszoltam, bár nem vagyok már pár hetes, de kiakadtam pont ma ezeken a Délmagyaros cikkeken(-:
2009. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legelső válaszadóval tökéletesen egyetértek. Ugyanez az én álláspontom is. Mennyi az esélye, hogy elkapjuk? És mennyi annak, hogy lehet, hogy el sem kapnánk, de esetleg a mellékhatásai ártanak a picinknek? Mindenki tegyen saját belátása szerint, de én biztos, hogy nem oltatok. És nem hiszem, hogy ettől leszek felelőtlen (leendő) édesanya.
2009. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok és tuti nem oltatok! Sok gyümölcs, Elevit, 1000mg c-vitamin. 1.-vel egyetértek! Nem kaphatom el és kész!
2009. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én eléggé félek, én itthon vagyok másfél éves kislányommal, viszont távoktatásban járok suliba is, arra gondolta ezt elhalasztom, szerintetek hülyeség lenne elhalasztani?
2009. nov. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!