Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem féltek az influenzától?

Nem féltek az influenzától?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, nem oltatom magam, mert félek, hogy többet árt, mint használ, és az orvosom sem ajánlotta. Szedem a Femibion 400-at és annyi gyümölcsöt eszem, amennyit csak tudok. Mégis bennem van egy kicsit, hogy nehogy elkapjam. Más is tart ettől?
2011. febr. 9. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én is azt teszem amit Te - vitamin és gyümi- nem megyek ki ha nem muszáj főleg nagy tömegbe nem.


semmivel se jobb ha még félek is jobb nem lesz el nem múlik tőle a járvány.


én se oltatok fel se merült de nem is ajánlják.


17+4 kismama

2011. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igazad van. még nincs ismeret arról hogy milyen kihatással van a magzatra az oltás. ezek a kihatások pl jöhetnek a gyermek öregkorában is majd.

és ezer másik influenzát elkaphatsz.

én voltam terhesen megfázva, de ahogy lázam lett elmentem dokihoz. a legrosszabb a köhögés volt, azt hittem hogy a számon jön ki a gyerek.

ha a munkahelyeden sok a beteg akkor irasd ki magadat.

amire figyelj hogy állandóan moss kezet, föleg wc elött és és étkezés elött is.

2011. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De félek. Kerülöm a tömeget.
2011. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én tavaly ilyenkor voltam terhes. Sokáig nem akartam oltatni, de a sok rossz hír hallatán szinte már rettegtem. Végül már minden "fejes" nőgyógyász és a sajátom is azt monda, inkább oltassanak a kismamák. miután megkaptam, megnyugodtam.

A babámnak semmi baja, remélhtőleg egy legyengített akármitől később se lesz.

Hogy öregkorában lesz-e baja? Bizonyára lesz, de nem ettől...


Nem az oltásra akarok senkit buzdítani, mert mindenkinek a saját döntése, csak leírtam, hogy én nagyon féltem.


Ha nem oltattok, ne nézzetek híradót, mert azok egyébként is felfújnak mindent.

2011. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tavaj ilyenkor voltam terhes.Kislányom 2 éves volt.Most meg a fiam,a lányom 3 éves.Nem oltattam és nem is fogok......

ha megfáztok fázol,menj el orvoshoz,megvizsgálnak.Ha tünetek vannak,vesznek le vért,meg nézik és kezelnek.

Ne félj.....

Influenza mindég volt,lesz is.

Mink Németországban lakunk.Itt minden orvos azt mondja:Nem ajánlják az oltást,de magunknak kell eldönteni."Kicsiknek pedig egyálltalán NEM!!!!

2011. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem oltatom be magam, nem bízok ezekben az oltóanyagokban... Próbálom kerülni a tömeget, a múltkor kifordultam a gyógyszertárból, mikor megláttam a köhögő, szipákoló hosszú sort! :o)

Amúgy megelőzésként én heti 1x Oscillococcinum-ot szedek, ártani nem árt!

32h km

2011. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Húú, hát én rettegek. Sosem voltam influenzás, de most mégis. És nem tudom, lenne-e még egyáltalán értelme oltatni. Viszont annyi ismerőstől hallom, hogy a család felének 40 fokos láza van, hogy most elbizonytalanodtam.

Majd mikor a férjem hazajött, és közölte, hogy fáj a torka... Félálomban azt válaszoltam szegénynek, hogy akkor mért jött haza...

2011. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem félek, mert oltattam. Megkapta a 3 kiskamaszom, a férjem, a 1,5 éves lányom, és én is 18 hetes terhesen. A környékünkön 2 kismama fekszik súlyos szövődményekkel kórházban, és tegnap hallottam, hogy egy ikerpár egyik tagja belehalt 2 évesen az influenzába.

És még most sincs késő oltatni. Ugyanolyan rossz egy járvány első áldozatának lenni, mint az utolsónak.

2011. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyit, hogy az kevés, ha kerülöd a tömeget. Bezárkózni nem tudsz, és elég ha egy ember rádrakja a bacit.
2011. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi: nem bacit, hanem vírust.
2011. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!