Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák, nem féltek?

36 hetes kismamák, nem féltek?

Figyelt kérdés
Annyi helyen olvastam, hogy a szél és erős lehűlés miatt sok esetben beindulhat a szülés. A jövőhét végére pedig ilyen idő várható. Tartok attól, hogy megindul a szülés, ti nem? 36+5 hkm
2011. okt. 2. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:

A front, és minden más körülmény (szülésbeindító praktika)csak akkor tud rásegíteni a szülés beindulására, ha a baba már amúgy is indulni akarna, mondjuk egy-két napon belül.

Emiatt ne izgulj!

2011. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aznap, amikorra ki voltam írva, olyan hidegfront jött, hogy teltház volt a szülőszobán. Az én fiamat nem hatotta meg, 4 nappal később indult el kifelé.


És az elsőnek igaza van, ha ettől beindul, akkor már amúgy is elindult volna. Nyugi, és könnyű szülést!

2011. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, veszélyeztetett, kissé parázom, mert minden front kisebb fájásokkal járt eddig, de nem akarok rá gondolni, csak túléljük ezt is.
2011. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem izgulok ezen:)
2011. okt. 2. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
jövő hét végére már majdnem 38 hetes leszel, már éppen ideje lesz, hogy beinduljon a szülés. Én nem paráznék, inkább várnám. Szerintem sokkal rosszabb túlhordani, mint ha 1-2 héttel hamarabb jön:)
2011. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sz.mse válasza:
Én is a héten vagyok a 36. hétben, s én is inkább örülnék ha beindítaná a szülésem mintsem nem. Sőt mondhatnám úgy is hogy reménykedem benne. Ugyanakkor nagyon parázom a szüléstől, kezdettől fogva nagyon félek tőle, főleg hogy a környezetemben most sok olyan volt akik keményen megszenvedték a szülést.
2011. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 36+3 hkm vagyok.Engem nem érne váratlanul,mert egyébként is már kicsit megrövidült a méhnyak és nyílni kezdett a külső méhszáj.( 2110 az érték).Most pihenésre vagyok ítélve.A fiamnál is egy erős front indította be a szülést ,bár ott csak pár nappal korábban.Szóval,nem lehet tudni.De ha a baba jönni akar ,akkor jön.
2011. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 36+3 vagyok. Gondoltam rá hogy a pénteki hidegfront beindítja, de a lányomra sem hatott anno az ilyesmi. Ő inkább a telihold hatására született szerintem. Az most 12-én lesz. Én nem bánnám ha pénteken megszületne, de csak ha megvan a súlya és nem veszik koraszülöttnek. Bár a lányom szülinapját hétvégén ünnepeljük, emiatt inkább itthon maradnék :) Amúgy már alig várom hogy kibújjon mert nagyon megvisel ez a terhesség.
2011. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt, hogy láthassam már végre, én is alig várom és ebből a szempontból nem bánnám, ha pénteken megszületne. De magától a szüléstől kicsit tartok (első baba). Hadd növekedjen még egy kicsit és elég, ha a kiírt időpontban születik. Addig még én is megpróbálom összeszedni magam:) Kellemes babavárást az utolsó hetekre!!!
2011. okt. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!