Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, hogy mondta el és mikor a...

Ki, hogy mondta el és mikor a családjának, hogy babót vár?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szia,én akkor amikor megtudtam,de előtte nagyon babonás voltam és mégis amikor megtudtam az örömtől elmondtam mindenkinek itthon.20 hetes vagyok.mindenkinek boldog baba várást
2009. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a párom családjának a 30.dik szülinapján ahol ő mondta a pohárköszönöt h igyunk februar 23-ára.volt nagy pofa leesés gondolhatod azt sem tudták miröl van szó.akkor voltam asszem 11 hetes.az én családomnak meg csak egyszerüen eléálltunk h idén ne számitsanak ránk disznóvágáskor mert akkor leszek 8 hónapos terhes hát ők is meglepődtek picit de már várták a dédunokát:)azóta növekszünk szépen:)27 hetes km
2009. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi elhatároztuk,ha egyszer pozitiv lesz a teszt,nem mondjuk el senkinek ,várunk vele kicsit.Hát igen.Hajnalban teszteltem,Apa ment dolgozni,melóhelyről hivta a szülöket,én meg mentem anyúék bejelenteni.Nem birtunk csak pár órát várni vele:-)))Most vagyunk 15 hetesek.
2009. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elhatároztuk, hogy a 12. hét után fogjuk elmondani. Aztán teszteltünk szombat reggel... Anuynak azonnal elmondtuk, együtt élünk, anyósomáknak pedig fél órán belül. :)
2009. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mivel külföldön élek,szükségem lesz valakire aki eleinte segít majd,így anyunak csak annyit mondtam,légyszi vegyél ki pár nap szabit februárra,mert még sosem fürdettem babát és hát elkelne egy kis segítség.Sírva borult rám örömében :)
2009. nov. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6 hetesen teszteltem és 7 hetes orvosi megerősítés után mondtuk el a családnak. Másoknak csak 12 hét után.

39km

2009. nov. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

anyukámék a 13., anyósomék a 15. héten kérdeztek rá merő kíváncsiságból. Ha nem kérdezik meg, nem tudom, mikor mondtuk volna el, mert már volt egy vetélésem, és az új babóval mindig a következő uh-t vártuk.

30 hetes kismami

2009. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!