Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek lesz karácsonyi ajándék...

Kinek lesz karácsonyi ajándék a baba bejelentése a családnak?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes leszek, pont egybeesik a Karácsonnyal. :)
2013. dec. 10. 14:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
igen, egy dolog, hogy a nagyszülők milyen boldogak lesznek, de ne feledkezzünk meg a dédikről, szerencsés aki megérheti, én el sem tudok ennél nagyobb örömöt elképzelni. :) hogy mit fog érezni a nagymamám amikor a karácsonyfa alatt le esik neki a dolog :) Kár hogy így kitolódik a gyerekvállalás.
2013. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Olyan szerencsések vagytok! :)

Bárcsak az én nagymamám is köztünk lenne...

Bár néha érzm, hogy mégis itt van.

2013. dec. 12. 14:06
 13/23 anonim válasza:
Én például a nagyszüleim nem is ismertem, viszont 2 dédmamám még mindig él, pedig már 20 éves vagyok. :)
2013. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én pici fiam januárban érkezik és lesz egy 92 éves ükmamája :)

Ezen kívül 2 papòja,2 mamája,1 dédipapòja,4 dédimamája :)

2013. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

13 hetes leszek akkor

Ajándék formájában közöljük a jó hírt !

Két almazöld rövidujjú pólóra rányomtattuk hogy A legjobb nagypapa..A legjobb nagymama

Alig várom már a pillanatot ::-)

Vannak még rosszulléteim ,de nem eszünk náluk..gondolom majd süti lesz ..de azt bírom

2013. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom. Első gyermekem 7 hetes volt karácsonykor, akkor elmondtuk. Most 5 hetes leszek karácsonykor. Csak az tart vissza kicsit, hogy májusban volt egy vetélésem, de akkor azt se tudták, hogy terhes vagyok, a vetélésemről se tudnak. 12 hetes voltam, de a baba csak 5 hetes volt. Lehet, hogy elmondom. Lányommal is úgy voltam, lehet, hogy meggondolja magát később, de karácsonykor ott volt velünk. Hát megmaradt:D
2013. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Még mindig 3-as vagyok :)


Igen, valóban szerencsések lehetünk.

Én nem ismertem egy dédimet sem illetve anyukámról a nagypapám.

De a mi kicsikénknek már lesz 2 nagymamája, 2 nagypapája + 1 fogadott nagypapája, 4 dédnagymamája, 2 dédnagypapája + 1 fogadott :)

2013. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Utolsó : az mit jelent hogy fogadott nagypapa..stb ?
2013. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Gondolom "mostoha", mert újra házasodott valaki.


Az én nagymamám is "bepasizott" az öregek otthonában, így a gyerekeimnek van egy "dédipapájuk" pluszban.

2013. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hihi :)

A szüleim váltak el, anyukámnak új kapcsolata lett és így lett + nagypapa és + dédnagypapa :)

2013. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!