Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit ciki kínos? (bőv. Lent)

Kicsit ciki kínos? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

vam olyan aki még szeretkezik a párjával? És ha igen milyen pózokban? Nekem már nem nagyon sikerül elmenni pedig több pózbam is csináltuk.

24 hetes kismama


2013. dec. 10. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk oldalt fekve hátulról jött be.
2013. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

37.hétben járok,és heti 1-2 alkalommal még mindig van.

Ami nekem kényelmes,az az,hogy én háton,derekam felpolcolva kicsit,a férjem a lábam közé térdel.

Vagy kutyapóz.

Vagy én fekszek az ágyon,lelóg a lábam,a férjem a földön kispárnára és pont befér a lábam közé.

24 hetesen még lovaglópóz is volt,akkor még bírtam mozogni,most már óriási a pocakom.

2013. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végig szeretkeztünk, de a harmadik trimeszterben szeretkezés közben nem volt orgazmusom, nem tudtuk úgy csinálni, ahogy igazán szeretem (szemből, misszionárius pózban), ezért együttlét után mindig "kiegészítettük" ezzel-azzal, hogy nekem is jó legyen. Amúgy mi végig egymással szemben maradtunk, csak pl. én az ágyon feküdtem, a párom térdelt, így derékszöget zártunk be, ill. az utolsó hetekben már nem kaptam hanyatt fekve levegőt ( :D ), így akkor oldalról -hátulról csináltuk. De igazán egyik sem vált be, nem olyan, mint a nagy kedvencünk :)
2013. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia mi sajnos le vagyunk tíltva a házas élettől az elejétől kezdve úgy hogy 5 hetes kortól már nincs is most vagyok 21 hetes mi csak ábrándozunk arról hogy milyen is volt amikor együtt voltunk, elég rossz így de a picur ért bármit, sokszor nagyon rám jön hogy fel tudnám "falni" a férjem de muszáj türtőztetnem magamon, mert ugye az orvos is azt mondta nekem hogy én minden férfitól el vagyok tíltva férjem csak tőlem :/ így férjem persze kap néha valamit tőlem :)
2013. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!