Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igaz lehet? Egyik nap...

Ez igaz lehet? Egyik nap olvastam, és azóta motoszkál bennem, hogy vajon egy beteg állat agyszüleménye, vagy létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a neten és írja egy lány, hogy 14 hetes volt, amikor elfolyt a magzatvize, elment wc-re és nem túl erős görcsök közepette, de megszülte a babát. Amikor belenézett a wc-be, akkor látta hogy még mozog a baba. :S Azt már nem mesélte el a fórumon, hogy kivette vagy mi lett, de a hozzászólük is nagyon együttérzőek voltak, elhitték. Létezik ilyen?
2009. nov. 22. 23:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%
Szültem! 3100g-os gyereket, nem 100g-osat! nem mindegy! És a méhszáj 3óra alatt tágult a 41. héten! 14.héten nem vajúdott, hanem elvetélt!!! Lehet nem is érezte a méhszáj nyílását, mert nem összehúzódásokra nyílt, akinek elégtelen a mszáj, egy fájdalom nélkül is nyílhat, és még sorolhatnám... Nézz utána és ne a szüléshez hasonlítsd a szüléshez, köze nincs hozzá!
2009. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
80%
Én szültem már háromszor, és volt közte 4 kilós is, akit másfél óra alatt szültem. Egy 14 hetes magzat simán megszülethet pár perc alatt is, és attól, hogy elfolyik a magzatvíz, még nem hal meg, hanem azután hal meg, hogy kijön és nem tud a külvilágban életben maradni. Bár borzasztó ritka lehet az ilyen, de szerintem megtörténhet. Azért, mert nem a babának volt baja (ezért nem "elvetélt" - bár a 14. héten vetélésnek hívják a szülést is), hanem elfolyt a vize, így a baba nem maradhatott tovább bent. Szomorú! És nem hiszem, hogy bárkinek joga van felülbírálni a történetet, tudtommal nincs köztetek szülész-nőgyógyász, és nem kívánom nektek, hogy ilyet átéljetek! Ha nem mondott igazat, az az ő dolga, akkor nem normális, ha viszont igazat mondott, akkor inkább érezzetek együtt vele, ahelyett, hogy hitetlenkedve mindenféle negatívat írtok...
2009. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 edus83 ***** válasza:
78%
Én is elvetéltem és a wc-be:((!!!!!!!!Elötte rohadtul fájt és 4 ,5percenként voltak olyan fájdalmaim,hogy falat kapartam!!!!!Aztán ki esett belőlem egy lúd tojásnyi lila valami amit ma már tudom a ő volt:((!!!!!!!De elötte véreztem és rohantam a kórházba!!!!!!szóval szerintem bármi megtörténhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%

ma 18:06! Szerinted, ha 1.5 órát görcsöl, elötte elfolyt a vize állítólag, az mi?! Az nem vajúdás??????????

Nem csak a normál szülésnél vajúdhatnak, hanem vetéléskor is, főleg 14 hetesen 10-12 cm a baba, de akkor sem pottyan ki!! És akkor is minimum mentőt hívok, ha görcsölök ennyi hetes terhesen, mert az életemmel játszanék, ha nem tenném! De ez kamu, mert ilyen nem létezik, esetleg 5-6 hetesen, de hogy 14!!!

2009. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy igaz lehet-e, mert mind a "két tábor" írt olyat ami miatt el tudom hinni ill. nem...

de ha igaz, akkor ez egy borzasztó sz@r élmény lehet :( sajnálom


én 18 hetesen elkezdtem vérezni, és képzeljétek, nem eldobtam mindent és rohantam a kórházba hanem lezuhanyoztam, megborotválkoztam, összepakoltam pár ruhát és csak utána mentem... lehet éreztem, hogy a babám jól van, nem tudom. de az biztos, hogy stressz helyzetben csinálunk hülye dolgokat :(

2009. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!