Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igaz lehet? Egyik nap...

Ez igaz lehet? Egyik nap olvastam, és azóta motoszkál bennem, hogy vajon egy beteg állat agyszüleménye, vagy létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a neten és írja egy lány, hogy 14 hetes volt, amikor elfolyt a magzatvize, elment wc-re és nem túl erős görcsök közepette, de megszülte a babát. Amikor belenézett a wc-be, akkor látta hogy még mozog a baba. :S Azt már nem mesélte el a fórumon, hogy kivette vagy mi lett, de a hozzászólük is nagyon együttérzőek voltak, elhitték. Létezik ilyen?
2009. nov. 22. 23:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Képtelenség!
2009. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

14 hetesen??

Hát biztos nem szült, hanem max. elvetélt.

2009. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen, tudom én is, hogy mikortól van szülés/vetélés, de a lányeg, hogy kijött a baba. Vagyis szerinte megszülte. :S
2009. nov. 22. 23:20
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Ennyire nem gyors egy szülés!!
2009. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Idézem:


Sziasztok!


Öt nappal ezelőtt vesztettem el 14 hetes magzatom. Utólag kiderült egy fertőzés okozott gyulladást ami miatt megindult a vetélés. Elfolyt a magzatvizem otthon, másfél óra múlva megszületett a WC-n. Bárcsak ne láttam volna ahogy mozgott a kis keze, lába. A méhlepényt már a kórházban curettage-val távolították el. Most egy hullámvasúton ülök hol fenn, hol lenn. Tudom, hogy mások is jártak és járnak is így ezért keresem sorstársaim.

Üdv: Timi

2009. nov. 22. 23:22
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehetséges. Akkor vetél el valaki, ha a magzat már nem él. Tehát nem is mozoghat.
2009. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Köszi a lepontozást! De már szültem, és nem pottyant ki belőlem a baba!!! Pedig extra gyorsan született a dokik szerint! Ami azt jelenti, hogy 45 perc! Egy 14 hetes baba sem pottyan ki az emberből!

tegnap 23:22 voltam

2009. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én aztán nem pontoztalak le! :) Nem is értem mi értelme van ennek az egész pontozgatásnak. :S
2009. nov. 23. 00:29
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
én elhiszem,h összeszedett valami fertözést ami miatt elment a vize,de hogy megszült és élt a pici,az kicsit furi!nekem is azért érkezett a babám(igaz ő 36.hétre)elöbb,mert összeszedtem valamit ami elvékonyította a méhfalat és egy rossz mozdulat folytán átszakad!vannak furcsa dolgai a természetnek,sajna
2009. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nade hogy élő magzatot szült??? Nem tudom elhinni, vagy nem merem elhinni... 14 hetes vagyok amúgy. :)
2009. nov. 23. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!