Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igaz lehet? Egyik nap...

Ez igaz lehet? Egyik nap olvastam, és azóta motoszkál bennem, hogy vajon egy beteg állat agyszüleménye, vagy létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a neten és írja egy lány, hogy 14 hetes volt, amikor elfolyt a magzatvize, elment wc-re és nem túl erős görcsök közepette, de megszülte a babát. Amikor belenézett a wc-be, akkor látta hogy még mozog a baba. :S Azt már nem mesélte el a fórumon, hogy kivette vagy mi lett, de a hozzászólük is nagyon együttérzőek voltak, elhitték. Létezik ilyen?
2009. nov. 22. 23:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem is rád gondoltam, hogy lepontoztál. Hanem olyan okosra, aki azt sem tudja mi az a szülés! Én sem gondolom, hogy élt! Max. az idegek még egy ideig mozognak, de az már nem az élettől. Nem tudom azt a szót, mit mondanak erre.
2009. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én azt se hiszem. Amikor meghal egy ember, akkor "megfagy" a vére. Minél kisebb egy lény, annál hamarabb. Egy höcsög, ami akkora kb. mint egy 14 hetes magzat 1 óra alatt megkeményedik, majd felenged... azaz utána már semmiféle mozgás nincs se idegből, se másból. És valószínű nem úgy indult meg a vetélés, hogy a baba még élt, és mivel 1.5 óra eltelt, azalatt végbement mindaz ami a hörcsöggel végbemenne.
2009. nov. 23. 00:43
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

Még annyi, ha elfolyt a vize, miért nem hívott mentőt???

Ez nagyon sántít! Én szülés elött vérezni kezdtem, erre nem számítottam, nem tudtam mitől lehet, már hívtam a mentőket, aztán a férjemet!!! Másfél óra mulva már a kórházban kellett volna "szülnie", de meg is menthették volna a babát. Ez nagyon kamunak tűnő!

2009. nov. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy 14 hetesen kb 1 deci a magzatvíz. Vagyis az ha elfolyik... nem biztos, hogy tudja hogy az-e az... De kötve hiszem, hogy nem volt benne vér, se semmi...
2009. nov. 23. 00:47
 15/25 anonim ***** válasza:
71%
Igen a vér! Én is mivel tágultam, rózsaszín volt a vizem, amikor szültem.
2009. nov. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok!Én már sajna hallottam ilyet( egy ismerősömmel történt),noha ott a lány 10 vagy 12 hetes terhes volt,elkezdett vérezni és a WC-n 100%-osan elvetélt,ott látta a budiba a magzatburokban lévő embriót de az nem mozog az tuti!!!!!(ő gyors lehúzta a wc-t)Sajna van ilyen,ment is az orvoshoz és még csak ki se kellett kaparni azt mondták neki,hogy az ilyen azért nagyon ritka!!!

Ne olvass ilyeneket veled nem lesz semmi baj!!!Vagy ha olvasol is ne vedd fel ennyire,nem te vagy a millióból az az egy,csak optimistán mindig!Én mindig azt mondogattam,hogy velünk nem lesz semmi baj miért is lenne hisz egészséges vagyok fiatal,akkor meg?!És most vagyok 37 hetes terhes és idáig teljesen problémamentes a terhességem,és ez így is marad :) !!!Minden jót,sok egészséget!

2009. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

Én is el tudom hinni. Egy 14 hetes magzat még olyan pici, hogy hamar ki tud pottyanni, nem kell hozzá órákig vajúdni. És az is elképzerlhető, hogy egy nagyon rövid ideig még élt. Én Sajnos láttam még élve egy 21 hetes magzatot. Egészségügyis vagyok és még a suli alatt voltunk gyakorlaton a szülőszobán. Pont akkor vetélt el egy nő 21 hetesen és láttam, ahogy a babát "hagyták meghalni". Nagyon nem tudtak vele mit kezdeni, de gondolom ez a szabály, hogy azért megölni mégse, csak figyelte 2 orvos, hogy mikor áll le a szíve. A bőre teljesen átlátszó volt, még a szíve is átlátszott és az erei is. A szíve kidudorodott és erősen lüktetett(sokáig nem néztem, akkor még élt) Mondjuk a végtagjaira nem emlékszem, hogy mozogtak e, de miért ne.

De tényleg ne gondolj ilyesmire.

34 hetes km

2009. nov. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Egy jó tanács: Ne olvasgass/hallgass meg ilyen rémtörténeteket és ha véletlenül mégis, akkor engedd el a füled mellett, mert be fogsz parázni az elkövetkező 26 hétben. Én itt sem szoktam elolvasni a vetélős... kérdéseket, mert nagyon aggódós vagyok és magamra venném, tudom, nem bunkóságból. Pozitív dolgokkal foglalkozz csak, meg azon agyalj, hogy nem sokára mocorogni fog a babád és milyen furcs érzés lesz, meg nemsokára afp-t csinálnak, aminek természetesen jó eredménye lesz... Ne ilyenekkel foglalkozz!(-: 32 hetes kismami
2009. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha elégtelen a méhszáj, kicsúszhat, élhet is pár percet! Ez nem szülés hanem vetélés, ami nem csak a magzat halála miatt van, ezer oka lehet! Ha 14 hetesen elfolyik a víz akkor már nem lehet megmenteni, nem lehet megstoppolni a magzatburkot.
2009. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%

Dehogy csúszhat!!!

De 1.5óra múlva rég a kórházban kellett volna lennie, nem otthon a Wc-ben vajúdni!

Ha még nem szültetek, inkább ne szóljatok hozzá...

...mert nem tudjátok, milyen az

Egyébként is bírom az ilyen ismerősöm, ismerősének az ismerősével történt dolgokat! Ezek a legendák 20-szor megváltoznak, míg az ide válaszólókhoz elérnek...

2009. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!