Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolhatja a Pici fejlődé...

Chritine kérdése:

Befolyásolhatja a Pici fejlődését fog és fülgyulladás? 17hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
tegnap este óta fáj a fogam ami ráment a fülemre is.Nem aludtam semmit ,csak panadolt vehetek be de az nem hatott semmit.Mivel tudom elmulasztani a fájdalmat ? Aggódom hogy nehogy a Picinek baja essen!
2013. dec. 5. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogfájás, főleg, ha gyulladás okozza, nem játék várandósan! Azonnal fogorvoshoz kell vele menni és nem gyógyszert szedni rá! Sajnálom, de minél előbb megoldod, annál jobb. Gócot jelent, ami problémát okozhat, ha nem kezelik!!!!
2013. dec. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezelni kéne a fogadat, füledet, mert lehetnek szövődményei. Nem feltétlenül a babára károsak, de te megszívhatod rendesen, ha sokáig húzódik. Panadol ehhez nem elég.
2013. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a fogfájás, gyulladás miatt vetélés is lehetséges, illetve annak kockázata nagyobb mint egészséges fogúak közt! Azonnal fogorvos!
2013. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem fogorvoshoz kaptam sumamedet meg panadolt majd ha meg lesz a pici vagy ha nem múlik a fájdalom akkor kapok beutalót a szájsebészetre hogy kiműtsék a fogam :S
2013. dec. 6. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!