Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. héten már mindennap...

Piroska és a farkas kérdése:

22. héten már mindennap éreztétek a magzatmoszgást?

Figyelt kérdés
1-2 nap múlva lépek a 22. hétbe, és simán van olyan, hogy egész nap nem érzem. Mellső fali lepény, első baba, nem tudom, mikor kell aggódni, és mi az ami még természetes...Múlt héten is volt ilyen nap, de másnap pont uh-ra mentem, mindent rendben találtak, viszont a doki azt mondta, h 22. héten már mindennap kell érezni, úgyhogy most aggódom...És amikor úgy dönt , hogy nem mozog, hiába próbálok bevetni minden olvasott praktikát,nutellát, hangos zenét, hideg, édes innivalót... Nektek mi a tapasztalatotok? Úgy rémlik, hogy hajnalban 1-2 rúgást kaptam, de elképzelhető, hogy egy napra csak ennyi jut?
2013. nov. 30. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én eleinte úgy kb. a 18-19 héttől de csak esténként éreztem mikor már vízszintesbe helyeztem magam. Most már 26 hetes vagyok és most már egész nap érzem őt. Fokozatosan egyre többször és egyre inetenzívebben.
2013. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már szépen lehet érezni. Ha reggeltől esitg nem mozog ne pánikolj. Van hogy az enyém is csak késő esti órákba tér magához :) Van hogy lusta kedvük támad így néha alvás közbeni "nyújtózást" érzed ami hát nem több 1-2 pici mocorgásnál :)
2013. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez sokmindentől függ: hol tapad a méhlepény, hányadik baba, mennyire mozgékony, mennyire vagy vékony. én az első babával a 18. héttől minden egyes nap (és éjszaka), gyakorlatilag egyfolytában éreztem, de hátul tapadt a méhlepény, vékony vagyok és a kisfiam kimondottan aktív volt már a terhesség alatt is. megnyugtatóbb, ha minden nap érzed, de azért nem kell aggódni, ha nem
2013. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy számolj, hogy kb. 24 órán belül érezd legalább egyszer. Tehát azon ne aggódj, ha mondjuk estétől csak a következő nap este érzed. Ha viszont nincs rezdülés ennél több ideig, érdemes rákukkantani a biztonság kedvéért.
2013. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 23 hetesen éreztem elöször (mellsőfali volt a méhlepényem).

Utána végig a terhesség alatt nem volt annyira intenziv de most bepotolja kint :)

2013. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 23 vagyok, kb. 3 hete érzem mozogni,eleinte csak este éreztem már mikor lefeküdtem. Én se éreztem sokáig napközben. Lehet az is, hogy azért nem érzed nappal mert ha csinálsz vmit akkor nem koncentrálsz a mozgásokra. Nálam van még így a mai napig. Ha csinálok vmit,pl:főzök,takarítok akkor én sem érzem. Tök normális ha nem érzed egész nap. Azt mondják ha keveset ficánkol akkor jó baba lesz akkor is ha kibújik. :)
2013. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a gondom igazából, hogy én úgy 1,5 hete volt néhány nap amikor sokkal intenzívebben éreztem a mozgást mint most, és nem értem, hogy ez az intenzitás hogy csökkenhet, ha a vizsgálat szerint a kisgyerek rendben van odabent. Elbújik? Vagy többet alszik mint eddig? vagy mit csinál?
2013. nov. 30. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, én is első babát várom. Nekem is mellső fali a lepény.

16+4 voltam ,amikor éreztem először ,hogy 4 et rúgott :)

Utána 3-4 napig ,nagyon mérsékeltem éreztem , csak amikor összpontosítottam akkor is inkább csak este.

17 héttől már napközben is. Most a 18 héten ,ma megállás nélkül mozog. De az én babám nem reagál az édesre :)

Amikor szeles volt az idő ,én is sokkal kevesebbet éreztem ,lehet a te babád meg a frontokra érzékeny.

2013. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!