Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek már ilyet? Mi lehet?

Éreztetek már ilyet? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hüly€n hangzik de a babám olyan mintha a nunimnál rugdosna kifele és elég fájdalmas. 1. Babamnál nem volt ilyen. Ez gondolom ártalmatlan de fáj.
2013. nov. 20. 14:30
 1/5 anonim válasza:
Én nem tudom mi lehet, de célszerű orvoshoz fordulni.
2013. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy? Éreztem hasonlót, de szerintem menj orvoshoz!
2013. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, igen hétfőn megyek de addig is kiváncsi vagyok mi ez. 31 hetes vagyok
2013. nov. 20. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Detto ugyanebben a cipőben vagyok. Én is ezt érzem , sőt még olyat is minthogyha nyúlna ki a kezével, és szúrkáló érzést érzek a nunimnál, és olyankor mindig össze szorítom a lábaimat:)

31+4 napos km

2013. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nyugi csajok. csak nem integet mar kint. Szerintem természetes hogy néha nagyon rossz helyen talál el minket. Biztos nincs gond. De nézzen meg egy orvos akkor boztos megnyugszol.

én is szoktam ijet érezni. eccer olyan heyre ütött hogy majdnem bepisiltem. Pedig még csak 23hetes

2013. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!