Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A haspuffadás végig elkisér?...

A haspuffadás végig elkisér? Mit tegyek, hogy ne legyen?

Figyelt kérdés
6 hetesen akkora a pocim, mintha 12 hetes lennék. Szerintem nincs székrekedésem, mert eddig nem vettem észre, hogy kevesebbet járnék. De zavar, hogy ekkora a pocim.
2008. júl. 11. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Nem zavarna, ha nem lenne kellemetlen érzés és én sem tudom mitévő legyek.
2008. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg,hogy nem iszol szénsavas üdítőket és inkább többször egyél keveset. engem a kelkáposzta fújt fel még nagyon.
2008. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, és semmi nem segített. Én sosem iszom szénsavast, enni is alig ettem, mert folyton minden ki akart jönni és így is nagy felfújódott hasam volt :( Most, hogy 12 hetes vagyok mindjárt, ugyanakkora, mint 6 hetesen volt...

Gondolom most majd elkezd rendesen nőni :) Remélem :) Boldog babavárást!!

2008. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem iszom szénsavasat, és én sem eszem olyat ami felfújna. Nagyon feszítő érzés, és kicsit zavaró, hogy már ekkora a poci, hisz még csak az elején vagyok.Kicsit butaság, de akaratlanul simizem néha, peddig tudom, hogy még nagyon korrai.:):)
2008. júl. 11. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is puffadtam, de csak kb. a 12. hétig. Utána hirtelen megint jók lettek a ruháim.:) Szerintem túl leszel az első harmadon, akkor elmúlik, utána már nem a puffadás miatt fog nőni.:)
2008. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bízok benne, hogy én is megállok a hasnövekedésben, mert az én pocakom is nagyobb, mint amekkora az első terhességem alatt a 8. hétben volt.

Nekem pár napja múlt el az a rosszullét amit a szabálytalan evés okozott, így most abban reménykedek, hogy a hasam is abbahagyja a rendetlenkedést, ugyanis mi csak a jövő héten - az első UH után - jelentenénk be a kistestvért.


Boldog napokat Nektek!! :)

2008. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 14.-hétig puffadt a hasam. Független attól, hogy mit ettem, folyamatosan lufi voltam. Sajnos semmi nem segített, pedig próbáltam Espumizant, és hagyományos gyógymódokat is. Ez is elmúlt, úgy mint a hányinger és a fáradtság. A pocim ezután laposabb lett mint az elején, és csak a 19. hét körül kezdett valóban látszani.

2008. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a korai időszakban a René tabletta jött be. És terhesen is nyugodtan lehet szedni... (végre vlm ami hasznos és nem tilos...)
2008. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!