Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól érezhető a megjön...

Mikortól érezhető a megjön érzés, a hasszúrka, haspuffadás?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a nőgyógyászt hogy jó időben voltunk-e együtt, és azt mondta hogy igen. Még nem tudom biztosan hogy terhes vagyok-e. Néha fáj a hasam alja, néha bele bele nyilal. Még csak most kezdtünk probálkozni mensim két hete múlt el, és együtt is voltunk mensi után pár nappal, mensi után két héttel, középidőben is. 15.-ére nem várnám, ha sikerülne. De miért érzem ilyen hamar a hasfájást, mintha meg akarna jönni, és a nyilaló érzést?? 15.-én múlt el. Nincs bebeszélés, rá görcsölés, eszembe sincs hogy egésznap ezen gondolkozok, ugy vagyok vele, ugy is jön ha jönnie kell. Segtienétek, most is fájdogál a hasam és aluszékony vagyok pedig nem keltem korán:S
2010. nov. 29. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miután nem jött meg.
2010. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pár nappal a nem várt előtt éreztem a megjön érzést, úgy ahogy nekem normál esetben is lett volna. Így azt hittem, hogy ebből már nem is lesz baba, de aztán nem jött meg. Ezzel egy időben pedig a mellem is elkezdett fájni, és szurkált a pocakom is. (Haspuffadás nálam kimaradt.)
2010. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a nem várt napja előtt 1 nappal kezdett megjön érzésem lenni.

A mellem is fájt sőt meg is nőttek nagyon.

A nem várt napján pedig kb óránként éreztem,a megjön érzést.

Rohangáltam megnézni,hogy na most megjött.

Még ekkor nem is tudtam terhes vagyok.Jah azt hozzá teszem,hogy fel sem tűnt sok savanyú uborkát eszem,pedig ez előtt útáltam a savanyú ubit,és rengeteget aludtam.

4 nap késés után délutáni pisiből egyből kimutatta,hogy terhes vagyok!

A 15.-e még messze van nagyon.Korai lenne a tünet.

Én annyit mondanék neked és remélem majd nem fogsz megharagudni,hogy nekünk ez volt a 8. hónapunk.

Én rá voltam görcsölve nagyon a témára,hőt mértem,szedtem mindenféle bogyókat teákat,hogy majd azok segitenek.

Kb 2 hónappal ezelőtt ráuntam a dologra és azt mondtam nekem nem kell gyerek,mert már az agyamon van a várakozás.

És hát tessék szomaton pozit teszteltem!

Remélem minél előbb sikerül a baba és nem kell annyit várnod rá mint nekem.

2010. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Megjött?
2018. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!