Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha a 12. ultrahangon...

Az baj, ha a 12. ultrahangon csak a baba ülőmagasságát és a nyaki redőket mérték le?

Figyelt kérdés

Pont 12 hét 0 naposan mentem el az ultrahangra! Sikerült kifognom egy nagyon lekezelő és buta ultrahangost (hozzá kell tennem, hogy nő létére)! Csak ezt a két értéket mérte és ráírta a papírra még hogy élő embrió, négy végtag.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. júl. 11. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csak ezeket az értékeket mérték akkor. Ezt gondolom kórháza válogatja. Szóval nem baj.
2008. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak ezeket nézték.Majd a 18 hetesen több mindent fognak nézni!20 hetes kismami
2008. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! :) Csak azért gondoltam hogy kevés, mert volt aki egy rakás adatot sorolt fel a 12. hetes ultrahang után!

Boldog babavárást Nektek!

2008. júl. 11. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
én hétfőn voltam a 12 hetes uh-n.nekem még a fej méretét,a mellkas méretét+a felkar méretét is megnézték a nyakiredő és az ülőmagasság mellet.neked mik az adataid?
2008. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor a 2 halánték közötti távolságot, az ülőmagasságot, a combcsont hosszát mérték, megnézték, hogy megvan-e minden végtagja babócának és hogy a nyakiredő rendben van. Én is azt hittem, hogy több mindent mérnek.
2008. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem az ülőmagasság 53 mm, a nyaki redő meg 1,4 mm! És neked mennyit mértek?
2008. júl. 14. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!