Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire erős görcsök tartozna...

Mennyire erős görcsök tartoznak még a normálisba 12 hetesen?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan volt hogy éreztem van méhem, de most kivehetően görcseim vannak. Nem olyan erősek hogy ne tudjak mozogni, vagy ilyenek, csak mégis erősebb mint eddig.Nem folyamatos, olyan hullámokban jön és max 1-2 percig tart. A reggeli magnerotomat már bevettem

Lehet elhalt a baba? Vetélés lesz? Vér egy cseppecske sincs. Holnap megyek a dokihoz, vagy bemenjek az ügyeletre ma?


2013. nov. 27. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
valószinüleg semmi gond csak hát ugy nagy változások vannak bent.... Ha nincs vérzés én megvárnám a holnapi vizsgálatot. Azért a legtöbb kismamának vannak görcsei, egyik barátnömre egyszer ugy jött rá hogy érte kellett mennie a férjének mert egy padról nem tudott felállni egy parkban ahova lerogyott. Nagyon megijedt azt hitte elmegy a baba, de semmi probléma nem volt. AZ orvos is azt mondta sok kismamának van ilyen nö a méhe stb.
2013. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nekem az elejétől kezdve vannak enyhébb-erősebb görcseim, az erős alatt azt értem, hogy kinlódva próbáltam meg legalább ey olyan testhelyzetet találni az ágyban, amikor kevésbé éreztem, és nem találtam ilyet órákig... ijesztő volt, de azóta 2x2 magnéziumot szedek, a kisgyerekkel mindig mindent rendben találtak. Annyit mondtak, hogy " csak" nő a méh, illetve, hogy a méhszájat feltétlenül nézessem meg, nem nyílik-e ( nem nyílik, sőt, tapasztalt kismama barátnőim szerint náluk sokszor pont az volt a baj, hogy nyílt, de semmi nem jelezte azt, tehát görcs sem). A lényeg, hogy vérzés ne legyen a görcs mellé, de a görcs önmagában egyálalán nem biztos, hogy gond. Csak kellemetlen...
2013. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!