Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szimpla erős vizesedés veszélyes?

Szimpla erős vizesedés veszélyes?

Figyelt kérdés
Elég erősen vizesedem, fájnak már az ujjaim. Vérnyomás, fehérje rendben. Jelenthet ez valami veszélyt? 38 hetes km
2013. okt. 22. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kb. a 28. héttől nagyon vizesedtem. Hajlamos is vagyok rá egyébként is plusz én tavaly júniusban szültem, úgyhogy kaptam a nagy melegből is, az is rátett. 18 kg plusszal mentem szülni, amiből a szülés után 2 héttel egy deka sem maradt, úgyhogy gondolhatod mennyi víz volt bennem. Ha a vérnyomás és a fehérje rendben, akkor ez inkább csak kellemetlen. Az orvosod gondolom úgyis figyeli a vizesedést, szerintem nem lesz gond.
2013. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!