Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggelre megjelent két...

Ma reggelre megjelent két csepp vér. Nem fáj semmim.5 hetes vagyok. Mit kell most tennem? Van esély még a baba megmentésére?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 hetesen jelent meg pár csepp vér, aznap orvoshoz mentem, aki gyógyszert írt fel, és táppénzre küldött. Most 20 hetes babaváró vagyok.
2008. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtató, amit írsz. Én is indulok lassan a dokihoz, hátha nem lesz semmi komoly baj.
2008. júl. 11. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolni! A terhesség 12 . hetéig nagyjából a mensi idején előfordulhat kisebb-nagyobb vérzés,sőt vannak akik végig rendes mennyiséggel mensisnek.

Ez a megnyugtatóbb oldal volt.

Viszontminden vérzéses esetet jobb az orvossal megbeszélni, mert ilyet okoz a méhen kívüli terhesség, bár az általában fájdalommal jár, illetve a korai vetélés első jelei lehetnek, amit lehet hogy gyógyszerekkel meg lehet állítani, mert lehet, hogy a kis hormontermelődés miatt van. Ha a korai vetélést genetikai rendellenes fejlődés okozza a vetéléses esetek 80 %-ánál, akkor nem megmenthető a baba-ez a természet öntisztító folyamata, de ha ilyen gond van, bár fájó, de jobb, hogy ezesetekben a tremészet intézkedik.

Azért írtam le , hogy legyenek fogalmaid,de a te tüneteid korántsem erre utalnak. Mindenképpen értekezz orvossal, lehet, hogy magzatmegtartó gyógyszert fog adni, de lehet csak pihenésre int és eltilt a szextől...nagyon szorítok, hogy rendben legyél, minél előbb doki és ne aggódj!

2008. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már voltam UH-n, épp tegnapelőtt, úgyhogy méhen kivüli nem lehet. A többit viszont sajna nem lehet kizárni.

38 és fél éves vagyok, nem szeretném elveszíteni.

2008. júl. 11. 09:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, nagyon aranyos volt. Kaptam Utrogestant és kiírt táppénzre. Azóta szinte csak alszom. :)
2008. júl. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!