Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha akkorákat rúg a babám vagy...

Ha akkorákat rúg a babám vagy úgy mozog hogy nekem az már fáj, akkor az jót jelent vagy rosszat? Jól érzi ilyenkor magát vagy pont fordítva? 31 hetes km

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha fáj akkor neked rosszat jelent... :D egyébként semmit, lehet pont akkorát rúg mint pár napja, csak érzékenyebb helyre. de ez a dolga babádnak, nőljön, erősödjön... :)
2009. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem egyszer az uh-vizsgálaton majdnem kirúgta a fejet az orvosom kezéből a bébim. A doki is csodálkozott, de nem mondta, hogy baj. Nekem is nagyon mocorog, de ilyenkor szerintem játszik a köldökzsinórral, vagy csak helyezkedik. Én inkább akkor ijedek meg, ha nem érzem.33 hetes km

Kellemes babavárást

2009. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sokat szokott tornázni és nagyon erős, nem is tudom mi lesz, ha még nagyobb lesz. Már most van, hogy olyan, mintha kirúgná az oldalam.

28 hetes

2009. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy nő és erősödik egyre nehezebb lesz és nagyobbakat rúg és szűkül a hely neki.

De kitartás már nem sok van hátra.

Csak neked fáj neki nem ő csak helyezkedik.

10 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!