Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha születendő gyermekem már a...

Ha születendő gyermekem már a hasamban Rolling Stones-t hallgat, sikerül befolyásolnom a későbbi zenei ízlését? ( a Paint it black-nél nagyon ficánkol)

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:D Szerintem rá fog kapni az ízére! :D
2013. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Szegényt már előre sajnálom, hogy még azt is meg akarja majd az anyja határozni, hogy milyen zenét szeressen.
2013. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Anyáék szerint én komolyzenét hallgattam, még babakoromban is, és mégsem ez a kedvenc irányzatom.
2013. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjátok, hadd döntse majd el ő hogy mit szeretne.

Amúgy én sem hiszek ebben.

2013. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Miért akarod befolyásolni a zenei ízlését????Szegény gyerek..
2013. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem befolyásolod,csak arra fog meg nyugodni a hasadba meg ha megszületik és otthon lesztek már
2013. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akik "előre sajnálják" a babámat megnyugodhatnak, nem akarok eldönteni mit hallgasson, és a gyerek ugyanúgy hallgat Wim Mertens-t mint Stones-t, es nyilván jobban örülök ha erre terelhetem az ízlését minthogy valami tuc tuc zenét hallgasson.
2013. nov. 23. 18:58
 8/12 anonim ***** válasza:
A kommersz, és tuc-tuc zenét majd megismeri a tv-ből rádióból meg a vízcsapból is. A Rolling Stonest viszont csak , ha Ti megismertetitek vele. :-)
2013. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon vicces kérdés :D

Gondold végig a te zenei ízlésed mennyire egyezik a szüleidével, ha van testvéred, a testvéreddel és megkapod a választ arra, hogy mennyire fogja befolyásolni a gyerekedet az, hogy amíg terhes voltál, mit hallgattál.

HAHA!!

2013. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolgok ám ezek. Azokat a zenéket, amiket várandósan is hallgattam, kifejezetten szerettek/szeretnek a gyerekeim a mai napig (5 és 3,5 évesek). A többi "mai" zenénél is van, ami esetleg tetszik nekik, de elvétve és csak ha hangzásában fellelhető némi párhuzam a "mi" zenéinkkel.

De szerintem ez változni fog jócskán.

amúgy azt a régi rock-ot, amin én felnőttem apám mellett, ezerszer inkább elhallgatom, mint mondjuk az akkori tánczenét, vagy bármi mást abból az időből, mert valszeg azt szoktam meg, és pozitív asszociációim vannak azzal a stílussal kapcsolatban. Míg a többi zsigerileg is taszít :O


Amúgy van egy zeneszám, ami nagyon szép és nyugis, akkor szólt a hipermarketben, amikor spontán koraszüléssel megindult a lányom kifelé (éppencsak túlélte). Most 5 éves, kocsikáztunk a minap, rádió szólt közben, jön a dal. Egyszercsak kijelenti: - Én úgy utálom ezt a zenét, kapcsold el anya légyszi! mire én: - jó, persze, de miért, mi a baj vele? - Hát csak félek tőle! az öccse is bekapcsolódott:- Dehát ez egy szép szám! Jó zene, nem ijesztős! - De nekem nem jó! Nagyon nem jó! NEM AKAROM HALLGATNI! Valami rossz fog történni amikor ez hallgatom! - és itt már potyogtak a könnyei, meg kellett állnom hogy megnyugtassam, pedig nem egy hisztis tyúk, tök nyugis gyerek.


Na erre varrjatok gombot

2013. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!