Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 28 héten azt mondták, hogy...

A 28 héten azt mondták, hogy a pici 1160 g, ez normális? Most a 31 héten vagyok, aki ilyen idős hogy érzi magát? Kellemetlenségek? Gyomorsav, légzészavar, fáradékonyság? Vagy csak nekem van? Kicsitek nem mocorog kevesebbet, mit mit 2-3héttel ezelőtt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amúgy január 26ra vagyok kiírva.És te?

A kis ruhákkal meg úgy vagyok,hogy inkább kimosom-vasalom többször,ha úgy alakul.

2009. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Annak örülök, hogy nem csak én szülök fiatalon:) Bár nekünk igencsak becsúszott, de most annál jobban örülünk neki! :)

Hát én 56-os méretből 4 öltözetet vettem+még egy szép fehéret amibe kihozom, ennél többet nem, mert az se biztos, hogy nem lesz-e nagyobb a baba, venni lehet utólag is, de mikor kiadtál több ezret rucira és kiderül, hogy 62 cm-rel születik, kicsit idegesítő lenne:) Azért én csak keveset vettem meg van egy pár 62cm body, bár én pólyába szeretném tartani pár hétig biztosan ezért hálózsák, levegőztetőszák overál rögtön kilőve a születési csomagból, majd ha nagyobb lesz akkor akarom ráadni, majd akkor ráérek venni, van más mire költeni a pénzt ami rögtön születésre kell:)

2009. nov. 19. 20:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazad van:)
2009. nov. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!