Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájásra mit vehetek be?

Fejfájásra mit vehetek be?

Figyelt kérdés
Tegnap magas volt a vérnyomásom.Kaptam rá gyógyszert.Dopegytet és cordaflexet.Lehet ezek mellékhatása a fejfájás vagy csak a fron?Panadolt vehetek be?Ha igen,mennyit?Nagyon fáj és pihenéssel sem múlik.35 km
2009. nov. 18. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Panadolt nem javasolnám, mert paracetamol tartalmú szer terhesség alatt kerülendő. Ha sokáig tart és nagyon erős, mindenképp be akarsz venni valamit, akkor egy fél Algopyrint vegyél be. Azt szabad. De ha sokáig fennáll, nem csak 1 napig, akkor menj vissza az orvoshoz, mert tlaán a vérnyomáscsökkentőd nem hat eléggé. Jobbulást!
2009. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az algopyrint javasolnám,bár nekem a dokim azt mondta cataflamot is lehet,de egyszer sem mertem,mert olyan erős szerintem!

Próbálj meeg hideg vizes borogatást a homlokodra,nekem az is szokott segíteni!

Jobbulást!!!

2009. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az erős fejfájást okozhatja a Cordaflex spray is! Egy idő után elmúlik.

A másik, amiért ilyenkor fájni szokott az emberek feje az az, hogy ha hirtelen viszik le a vérnyomást.

Ha holnapra sem múlik, és mellette bormális a vérnyomásod, akkor holnap irány a doki. Remélem van lehgetőséged otthon megmérni. Ilyenkor javasolt naponta 3x is mérni, ezzel ellenőrizheted, mennyire hat a gyógyszer, kell-e módosítani az adagot.

2009. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy fájdalom csillapító amit szedhatsz terhesség és szoptatás alatt is(papírjára is rá van írva).Paramax a neve.
2009. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első el van TÉVEDVE!!! Pont az, hogy csak paracetamol származékokat lehet bevenni terhesség alatt. A nőgyógyászom és a patikus is ezt mondta. Tehát Panadolt vehetsz be nyugodtan. Néha nekem nagyon fáj a fejem, olyankor azt veszek be.

38+2km

2009. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!