Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájásra mit vehetek be 33...

Fejfájásra mit vehetek be 33 hetesen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Igyál többet a szokottnál! Néha ez is segít. Emellett Algopyrin vagy paracetamol tartalmú fájdalomcsillapító mehet. Szülés után is szedheted ezeket, akkor is, ha szoptatsz.
2011. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Max egy fél algopirint.
2011. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fájdalom többet árt, mint 1 szem fájdalomcsillapító. Ibuprofent nem, de paracetamol mehet... [link]
2011. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ahogy előttem irták. én külön megkérdeztem a nőgyógyászt, algopyrin nyugodtan mehet.
2011. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most voltam kórházban, ott algopyrint adtak lázra, fájdalomra is. Az első babámnál a doki is azt javasolta.

Néha nagyon fájt a derekam és nem akartam gyógyszerezni magam, és mivel hónapok óta nem fogysztottam alkoholt, fél deci vörösbor is elég volt, hogy kicsit elzsibbadjak. Ezt is a dokim tanácsolta.

2011. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

off: tök jó, hogy vényköteles lett,de tulajdonképpen mindenki ezt szedi és ha még javasolják is, nem hinném, hogy olyan veszélyes szer lenne. a lényeg, hogy aki akar, hozzájut, csak akkor minek kellett receptkötelessé tenni, azt nem értem.

bocs, hogy offoltam, csak ez bennem volt.

2011. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon fej fájós vagyok! Én a leggyengébb Panadolt eszem, a gyógyszerész is ezt ajánlotta!


25 hkm

2011. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Algopyrint mondta nekem is a dokim, hogy azt nyugodtan, akár egy egészet ha muszáj. Rettentő migrénes vagyok (SEMMI sem használ csak a gyógyszer), az első terhesség alatt is ezt szedtem. A lányom makk egészséges.

Üdv. 38 hetes kismami

2011. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.végül nem kellett gyógyszerhez folyamodnom,ittam jó sokat és pihentem.igaz kicsit több időbe telt de elmult.:-)
2011. febr. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!