Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én érzek így? Soha senki...

Csak én érzek így? Soha senki nem mondta, hogy ez ilyen lesz és nem is gondoltam volna.

Figyelt kérdés

nagyon szerettem volna és szeretném is ezt a babát, nagyon várom, de ez a terhességes része már kezd terhes lenni.37hetes vagyok.még mindig ficánkol szinte a nap 24órájában, ami tudom jó, mert érzem, hogy van és jól van.de kellemetlen.soha senki nem mondta, hogy ilyen lesz mikor benne lesz a pocakomban ez a kis édes lény.szóval hogy néha( túl gyakran) kellemetlen, fájdalmas.vagy ez csak azért van mert már ilyen előre haladott a terhességem?más is érez így?én már alig várom, hogy kibújjon, hogy lássam, megismerjem, velem legye, hogy túl legyek a szülésen, hogy tudjak hason aludni...

önző lennék?szeretem őt


2008. júl. 9. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem pont ma reggel jutott eszembe, hogy most már terhes vagyok és nem várandós vagy állapotos. Én vasárnapra vagyok kiírva, de eddig semmi jelét nem mutatja a kislányom, hogy addig meg is akar születni. Szerintem sokan érzünk így a vége felé, amikor már semmi sem jó. Ezért ha önzőnek nevez valaki, akkor önző vagyok. Én is imádom őt, de már nagyon szeretném a karomban tartani. Szóval, nem vagy egyedül a gondolataiddal.

Kitartás nekünk, már elvileg nem sok van hátra.

Üdv, 39 hetes kismama

2008. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még csak 21 hetes vagyok, úgyhogy saját tapasztalatot nem tudok írni. Anyukám, és a barátnőm elmondták, hogy a vége felé már valóban teher lesz a terhesség, mert már nehezen fér a babóka,és mindkettőnknek megkönyebbülés lesz a szülés, születés. Attól, hogy már nehezen viseled így együtt ne legyen lelki furdod. Én úgy értettem, és érzem a tapasztalt anyukáktól, hogy ez így természetes.

2008. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én jövő szerdára vagyok programozott császárra felvéve.Gondolhatod milyen rossz amikor tudod is,hogy mikor veszik ki.Minden nap azon drukkolok,hogy induljon meg magától a szülés-így is úgy is császároznak de talán ha váratlanul ér nem félek annyira.Én már kb 2hete várom,hogy jólenne túl lenni rajta.Imádom én is,jó lenne már megismerni,de ugyanakkor iszonyat kellemetlen,hogy fáj a lábamon a bőr annyira vizesedek és zsibbad a jobb kezem totál alig bírok fogni vele.semmi kreatívat nem tudok csinálni.Egész éjjel pislogok ,nappal meg végig tudnám aludni a napot-teljesen felborult a biológiai órám,de egyszerűen nem bírom magamat rákényszeríteni,hogy ne aludjak nappal..szval sztem ez nem önzőség abszolút csak a mi testünk is véges a teherbírásban..és a pszihénk is.Remélem hamar túl leszünk rajta és ha nem is ugyan úgy lesz minden de legalább testileg visszaáll a normális kerékvágásba minden majd.39hetes pocakos
2008. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! én még csak 23 hetes leszek pénteken de a babának a rugásai már most nem hagynak aludni!egész éjszaka érzem ahogy szöszmötöl finoman odabent aztán megsimitom a hasam hogy aludni kéne ő meg erre még jobban rákezdi!vékony a hasfalam igy már elég korán éreztem a mozgását mostmár pedig akkorákat rug a hasamba hogy egyszer kétszer hát én ismeglepődök rajta! én is nagyon sokat gondolkodom azon hogy hogyan néz majd ki ha megszületik ! de neked már csak 3 hét vagy kevesebb és megláthatod a kis pocaklakót! további boldog babavárást neked:üdv
2008. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt! Az utolsó hónapok már szenvedés egy kismamának, de megéri majd.
2008. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legvége volt kicsit ilyen. amikor lélekben még tudtam volna csinálni mindenfélét, de olyan komoly fizikai korlátaim voltak, hogy ha elindultam sétlálni volt, hogy egy kis kör közben is többször kellett pihennem. Sőt, volt, hogy a páromat kértem meg, h kicsit támassza meg a hasamat. :) Húzott lefelé, feszült, nyomott, nem bírtam tartani, azt hittem ott helyben elájulok néha. Egyszer jött egy pont, amikor már nagyon akartam látni, megérinteni, találkozni vele, pedig odáig imádtam, hogy odabenn van, és olyan különleges a kapcsolatunk.

Alvással nem is volt gondom, csak egy egy éjszakám volt rossz, bár legalább 4-5 párna kellett, hogy kitámasszam a hasam rendesen.

Szülés után meg olyan furcsa volt, hogy már nem mocorog odabenn...

Nem vagy önző, valószínüleg már Ő is ezretne kijönni azért is furakszik állandóan lefelé! beszélgess vele, és halgass vele zenét, az lehet, hogy megnyugtatja, én olvastam neki a kishercegből, meg egy két könyvből amit itthon találtam. néha bevált, és jó gyakorlás a későbbiekre is :))

2008. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak a 30. hétben járok, de hasonló érzéseim vannak. Kezd terhes lenni a terhesség. Zsibbadnak a kezeim, lábaim, a kézfejemet nem bírom ökölbe szorítani, és nagyon bénák az újjaim. A lábaim is olyan vizesek sokszor, hogy nem bírom behajlítani. A hasam is egyre nagyobb és nehezebb, néha alig tudom cipelni... Nem panaszkodom tovább, pedig még tudnék.

Nagyon várom én is, hogy a kezemben tarthassam a pici babámat, de azért szeretném, ha végig bennt tudna maradni, mert hát ugye az a jó neki.

Én is néha önzőnek érzem magam...

2008. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Hat igen lelkifurdalasom volt nekem is de az utolso 2hetben bizony en is azt mondtam hogy eleg,inkabb kint legyen mar.A nagy poci nehez mozgas 10percenkenti pisiles nem kellemes.Pedig en is orultem a babanak persze.Meg mondtam is parom anyukajanak 65eves 4gyerekkel,hogy remelem ettol jo anyukaja leszek de eleg,jojjon ki.Ja 1hetet tul hordtam.Es parom anyukaja mondta persze hogy jo anya leszek ettol mindenki igy van vele.Szoval kitartas.Meg hat ugye ilyenkor mar nagyon szeretne az ember latni kezeben tartani.
2008. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!