Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan nézik a magzatvizet a...

Hogyan nézik a magzatvizet a végefelé? Fáj?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az amnioszkópiára gondolsz? Nekem csináltak egyszer, nem fájt, pedig én nagyon parázós vagyok.
2008. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Előző válszoló! írta a kérdező hogy a vége felé!!

Kérdező: hát kicsit kellemetlen,de az semmi amit majd szüléskor fogsz érezni :( boccs

2008. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogyan? Valamit felnyomnak hüvelyen keresztül odáig?
2008. júl. 9. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem nézték aznap reggel amikor szültem. ott derült ki hogy szülök :)

felnyomtak egy kacsát, szétnyitották a hüvelyt vele(mint amikor kenetet vesznek) kért a doki az ápolónőtől egy lámpát és bevilágítottak. látta hogy zöld és mentünk is szülni. ennyi. én véreztem ott nagyon, de kellemetlen volt az biztos. ki lehetett azért bírni. vérezni azért véreztem, mert a méhszájamat piszkálta, ami már ki volt nyílva 4 cm-re. ennyi. ne félj.

sok sikert.

egy 7 hetes kisfiú anyukája

2008. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi így már értem :)
2008. júl. 9. 17:27
 6/6 anonim válasza:
Nekem 38 és 39 heteen is csinálták, először néztem hogy milyen műszereket ad a doki kezébe az asszisztens...ezt ne csináld.Egyáltalán nem fáj, csak picit kellemetlen!CSukd be a szemed és próbáld minél jobban ellazulni ott alul.Én ezt csináltam 39 hetesen és tényleg nem volt olyan rossz.Hamar megvan az egész, még egy perc sincs.
2008. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!