Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha éjjel felkelek, hogy...

Ha éjjel felkelek, hogy elmenjek wc-re, a baba is felébred. Más babája is ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Ahogy visszafekszem az ágyba, elkezd rugdosni. Néha kell egy jó tíz perc mire lenyugszik. Próbálok óvatosan felkelni, de hiába, ő is felébred :-)
2013. nov. 7. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :) én vizuális tipus vagyok, elképzeltem ahogy próbálsz óvatosan felkellni :)))))

Viccet félretéve: ha már most labujjhegyen mész pisilni éjjel, mi lesz ha megszületik a baba?

2013. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:-) én is észreveszem, hogy amikor már felülök az ágyban, elkezd ő is mocorogni, de szerintem csak "helyreigazítja" magát, aztán visszaalszik egy idő múlva. Szóval szerintem ez normális. Bár hozzáteszem az én babám kifejezetten mocorgós fajta. 37hkm
2013. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-D Azt hiszem, szárnyakat növesztek majd a szülés utáni időszakra. :-D
2013. nov. 7. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Az en babam else alszik szerintem. Van hogy ejjel 2-3fele tudok elaludni, akkor hagyja abba a bulit. (Addig folyamatosan a holyagomon "tancol" es atrendezi a belsoszerveimet) Reggel 6-7kozott pedig mar ebreszt...:-)

Lehet a Te babad hamarabb felkel mint gondolnad...sot azis lehet, hogy a pici intezi az pisi ingert is :-)) Sok van meg hatra?

2013. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh, még van hátra egy kis idő :) 26 hetes vagyok, így még azért van helye, hogy mocorogjon. :)
2013. nov. 7. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
nallunk ugy szokott lenni hogy mikor felkelek de még fekszek mar fönt van és jelzi hogy menyjek pisilni mert szeretne több hellyet. pisiléskor helyezkedik mire visszafekszek befészkelem magam addigra ő is. fordul egyet és alszunk. Szoval inkabb arra kelhet fel hogy a szűkösebb teret utalja és aztán meg johogy bulizik ha már van hol. Pedig mi csak 22hetben jarunk.
2013. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!