Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész éjjel nem hagyott...

Egész éjjel nem hagyott aludni a baba a pocakban, mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Még a 18. hetet töltjük, nemrég érzem a kis mozdulatait. Este viszont meg sem állt. Ahogy lefeküdtem aludni, pattogott, mint egy pici kis gumilabda. Vacsorára kicsit puffasztó dolgot ettem, ez okozhatott neki kényelmetlenséget? Nem gondoltam bele, hogy ilyen idősen ez gond lehet esetleg. Vagy a nagy meleg miatt nem tudott aludni? Tapasztaltatok ilyesmit? Mi az oka?
2013. jún. 17. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy eddig is ennyire mozgott, csak még nem zavart az alvásban, mert most kezd erősödni a picike.
2013. jún. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta tegnap éjjel :) Szerintem csak aktívabb "napja" volt :)
2013. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Míg terhes voltam általában éjjel mozgott a legtöbbet. :D Meg se állt soha. Alig aludtam tőle. És ez végig így ment. Most viszont jó mert éjjel végig alszik. Meg voltam ijedve h éjjeli bagoly lesz. :D de az ellentéte lett. :)

Szóval ez tök normális. Majd ahogy nő egyre jobbak lesznek a rugdosódások is. :D

2013. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az enyém sem. alapvetően nagyon aktív baba, szóval heti 3-4 este nem alszom tőle, hol ezáért, hol azért. most épp a hirtelen melegedésre fogom, bár lehet, h kiröhögne, ha megtudná :)
2013. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes, nekem 21 hetes a kislányom és amúgy nem egy ugrándozós típus nagyon kell figyelnem hogy a mozgását érezzem pláne hogy apa is érezze kívülről. (3.baba az első kettő 16. hetes korától intenzíven mozgott ő pedig csak 18+3on mozdult meg először! érezhetően)Na és a lényeg hogy este 10-12 ig teljesen fel volt pörögve...úgyhogy ez ilyen furi éjszaka volt ezekszerint...
2013. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd amikor ugyan ezt csinálja 33 hetesen... :D Enyémnek volt egy ilyen időszaka, hogy éjfélkorkelt fel, elkezdett házibulizni, de 33 hetesen ez már elég fájós tud lenni. :(

Engem a férjem mindig azzal nyugtatott le, hogy ha nem mozogna, akkor meg azon izgulnék, hogy minden rendben van-e. Szóval örüljek, hogy tombol. :D

Most vagyunk a 37. héten, a meleg-cukros tej bevált. Attól fél óra és elalszik. :) Próbáld ki te is, hátha segít. :)

2013. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! :) Látom, akkor ez általános dolog, hogy este van buli :) A cukros-tej sajnos nem játszik, inzulinrezisztens vagyok, 160g szénhidrát diétán évek óta :) Marad, hogy reménykedem, hogy csak minden második este lesz ilyen óriási buli! :) Azért tényleg elgondolkodtatott, hogy ha már 18 hetesen bezavart az alvásba, mit fog ez okozni 30 felett? :))) Kitartást nektek is! :) :) :)
2013. jún. 17. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!