Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hülye kérdés, de. Végre...

Hülye kérdés, de. Végre pozitív lett a tesztem, de nem merek örülni, mert annyi rosszat olvasok itt a fórumon, hogy vetélések stb. Ti mivel nyugtattátok meg magatokat a pozitív teszt után, hogy ne parázzatok?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azt mondom, hogy az egész napom az aggódásból áll, de nem merek még örülni a pozitív tesztemnek. Dokihoz csak jövő szerdán fogok menni, mert akkor leszek a 6. hétben, előtte állítólag nem érdemes. Pedig alig várom, hogy megerősítsen benne, hogy minden rendben!
2009. nov. 16. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gratulálok minden kismamzinak!!!egy több gyermekes bnőm egyszer azt mondta,miután meglátod a 2 csíkot a teszten,aggódni fogsz életed végéig....rá kellett jönnöm,igaza van!!természetesen mindenkinek megfordul a fejében,nehogy valami rossz történjen,de miért is történne,nemigaz?valóban a 12.hét után kicsit nyugodtabban áll hzzá az ember,de minden egyes vizsgálat előtt para van,hogy jók legyenek az eredmények.ez természetes,hiszen már szeretjük a picúrt,aki a pocinkban lakik,de ne izguljátok túl,mert valóban rengeteget számít,hogy inkább örüljetek neki,és ne a rosszat várjátok,mert bekövetkezik.én most 23 hetes vagyok,nagyon várjuk a picúrt,és imádjuk!!boldog babavárást mindenkinek!

2009. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én nem paráztam magam a pozitív teszttől az első uh-ig, a 6. hétig, de arra kínosan ügyeltem, hogy ne idegeljem magam, ne stresszeljek stb. Akkor barnázni kezdtem, és onnantól 3 uh-vizsgálaton estem át a 12. hétig. Már volt egy vetélésem a 12. héten, szóval az volt a vízválasztó. A 12. héten, mikor láttam, hogy minden rendben, mintha elvágták volna az idegességet. Vigyáztam magamra, talán túlzottan is. Miután a 14. héten megint barnázni kezdtem, már annyira nem érdekelt, hogy le se sz@rtam, annyit barnáztam Utrogestan mellett is, hogy azt mondtam, ha fejre állok, akkor sem tudom visszatartani, ha menni akar. Ezzel a közömbösséggel elvoltam a 16. hétig. Utána elkezdett mozogni a picim. Azóta csak egyszer izgultam és idegeskedtem nagyon, mikor egy átalvós napon alig éreztem. Akkor nagyon elkeseredtem. Szerencsére utána belelendült, és azóta sincs semmi baja.


29 hetes kismami

2009. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

ja, és senkinek sem mondtam el a 12. hétig, a párommal titkolóztunk

2009. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! Nekem 2 egészséges gyerek után jött a rossz, most nem részletezem, mert nem ide való és nem is gondoltam, hogy ilyen megtörténhet velem. Tettem fel erre vonatkozóan kérdéseket, de mindig előre leírtam, hogy pocakos anyukák el se kezdjék olvasni, csak a velem egy cipőben járók. Ma gondoltam arra, hogy kezdeményezni fogom, hogy a vetélésekkel kapcsolatos kérdések egy teljesen külön kategóriába kerüljenek és a babát várók ne is találkozzanak össze velük. Te se olvass ilyeneket, mert a bajjal csak akkor kell foglalkozni, ha már megtörtént. Addig meg hidd el, hogy a legszebb dolog történik most meg veled és hidd, hogy a baba ott lapul odabent, mert a 16-18. hétig nem érezzük őket, fontos hogy bízz magadban!!!
2009. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Így van!!Ahogy az utolsó irta.

Egyébként és is pont így voltam ahogy Te,el sem akartam hinni a 12.hétig úgy beszéltem róla,h."úgy néz ki kisbabát várunk"..nem mertem beleélni magam,de amíg rendszeresen nem éreztem mozogni végig féltem,hogy nem érzem...most már életem legesleszebb perceit élem át:-)

Te is így leszel ha azon az éveknek tűnő első heteken túl nem leszel!

Boldog babavárást mindenkinek!!

21h.km

2009. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki válaszolt! :)
2009. nov. 18. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!