Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hülye kérdés, de. Végre...

Hülye kérdés, de. Végre pozitív lett a tesztem, de nem merek örülni, mert annyi rosszat olvasok itt a fórumon, hogy vetélések stb. Ti mivel nyugtattátok meg magatokat a pozitív teszt után, hogy ne parázzatok?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azt mondom, hogy az egész napom az aggódásból áll, de nem merek még örülni a pozitív tesztemnek. Dokihoz csak jövő szerdán fogok menni, mert akkor leszek a 6. hétben, előtte állítólag nem érdemes. Pedig alig várom, hogy megerősítsen benne, hogy minden rendben!
2009. nov. 16. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok!Én is ma teszteltem pozitivat, és ugyan igy vagyok!

De egy jó tanács, csak a jóra gondolj, a rossz gondolatokat hessegesd el magadtól!!!!

2009. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Igyekszem :) csak mikor azt olvasom, hogy más is tesztelt pozitívat, tünetei voltak, és a dokinál kiderült, hogy nem is terhes...meg a vetélések... akaratlanul is bennem van a félsz! De gratulálok Neked is, én péntek óta tudom :)
2009. nov. 16. 13:06
 3/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Először is gratulálok nektek, és ne aggódjatok, szerintem minden kismama így kezdi az első heteket. Főleg, hogy manapság már annyi infó lát napvilágot... De valóban meg kell tanulni szelektálni az információkat, és nem azon aggódni, mi van ha...


Mindenkiben benne van a félsz, és talán a 12. heti uh az első állomás a megnyugodásra, de még utána is... aztán mikor már érzed mocorogni a babót, aztán meg amikor már minden nap érzed mocorogni, de akkor meg az lesz a para, hogy miért nem mocorog ma annyit, mikor tegnap egész nap táncolt...


Mindig lesznek ilyen aggodalmak. Én pl. most ismét jobban megnyugodtam, mióta a párom szabad füllel is hallja a babó szívverését. Minden reggel és este hallgatózik. De ez már a 36. héten van.


Így megértelek titeket, de én is csak azt tudom mondani, hogy fő a pozitív gondolkodás, a negatív bevonzhatja a bajt. Ha lehet, ne nagyon olvasgassatok szomorú történeteket. 100%-ban úgysem lehet megnyugodni, hiszen még a szülésnél is fél az ember lánya, nehogy valami baj történjen.

Sok boldogságot nektek, boldog Babavárást!


38 h kismama

2009. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Üdv! Gratula! Szerintem próbáljatok meg úgy élni ahogy eddig, csak jobban vigyázzatok magatokra, mert a picinek sem tesz jót, ha folyamatosan paráztok :) 19 h km
2009. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem májusban volt egy missed-em.Első baba lett volna.Akkor paráztam, mindent bebeszéltem,és amit bebeszéltem ugy is lett.

Most csak a jóra gondolok, és beszélek már most hozzá, hogy mennyire örülök neki, hogy vártam már....:)tudom hülyeség, de ugy érzem érzi.

Hidd el minden rendben lesz, és pár hónap mulva már a szülés miatt "idegeskedünk".

Élvezd minden percét, nekem nagyon hányingerem volt az elsőnél, de akkor is boldog voltam.

Na, tehát fel a fejjel, és csak pozitivan!!!

2009. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Hidd el mostantól kezdve sosem leszel "teljesen nyugodt".Annyit tehetsz,hogy csak pozitívan gondolkodsz és a rossz dologkat elhessegeted.Ha most azt modják minden oké,utána azon izgulsz,hogy ugyan ver-e a kis szíve,aztán,hogy mi lesz a down-szűrésen,aztán szép sorban mindig máson.Ez a végéig így lesz,aztán ha eljön az idő és kibújik,akkor meg azon izgulsz,hogy mindent jól csinálj,mikor éhes,mikor fázik,stb.Ez folyamatos aggódással jár,de a világ legszebb dolga.

Egy 38 hetes éppen azon aggódó kismami,hogy minden oké legyen a szülésnél.:)

2009. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a megnyugtató szavakat,látod kedves kérdező, tehát CSAK POZITIVAN! :)
2009. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Mindenkinek egészséges és boldog babavárást kívánok! és amúgy én is szoktam hozzá beszélni, még akkor is, ha most még csak 2 mm körül van :)
2009. nov. 16. 13:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az 5. héten felhúztam magam valami miatt, de nagyon. Még aznap este elkezdtem vérezni, az ügyeleten kötöttünk ki. Ágynyugalom, Utrogestan. Szerencsére megmaradt a baba, de nem tudtam kiverni a fejemből az összefüggést. Onnantól kezdve szinte kínosan ügyeltem rá, hogy ne húzzam fel magam semmin, ne idegeskedjem, fő a nyugalom. És persze imádkoztam. :-)


Meg azt is észben tartottam, hogy a kismamák döntő többsége kihordja az egészséges babáját, a vetélés a kisebbik rész. És a pozitív gondolkodás nekem is, meg a babának is jobb.


Gratulálok a pozi tesztedhez, és minden jót a továbbiakra!


18h

2009. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szia!Én azután is állandóan be voltam parázva hogy a doki is megerősített. Bár én nagyon sírós lettem miután terhes lettem.Utólag nevetek magamon meg az állandó paráimon:)Szegény férjem:)Hallgatta rendesen:)Semmi baj nem lesz!
2009. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!