Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » LH teszt kérdés, ez most pozitív?

LH teszt kérdés, ez most pozitív?

Figyelt kérdés

nem tudom eldönteni, hogy most 9,10. napon megvolt a pozitív vagy ez még bőven negatív?


átlag ciklus: 29 (legrövidebb:25, leghosszabb:33; lut.fázis:13-14)


[link]


2010. okt. 17. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív...legalább ugyan olyan erősségűnek kell lennie mind2 csíknak
2010. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez ilyen one step teszt?

Nekem mensi alapján 8.-án lett volna peteérésem,de ugyan ilyenek lettek a tesztek mint neked ami a képeken azt jelenti negatív viszont azóta meg csak 1 csíkosak lettek a tesztjeim szóval....Pedig a tesztcsíknak ugyan olyan erősségűnek vagy erősebbnek kellene lennie mint a kontrollcsíknak és akkor pozitív.

2010. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó: és neked összejött?
2010. okt. 17. 13:30
 4/6 A kérdező kommentje:

valószínűleg tényleg negatív, mert a mai sokkal erősebb.


ez már rendes pozitív?


[link]

2010. okt. 17. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen ez már pozitívnak tűnik.

Nekem talán majd jövőhónapba össze jön.

2010. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mind3 pozitív, szerintem egyértelmű...:)

A 4-ik amin erősebben látszik az meg főleg nem kérdéses...nekem is ilyen halvány volt, mint neked a 9-11-ig és most 30 hetes a pocaklakóm.:)

2010. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!