Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja nagyon fáj a farcsonto...

3 napja nagyon fáj a farcsontom. Nem ütöttem meg. Mitől lehetköze lehet a terhességhez? 13 hetes és 2 napos vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen!

Nekem is volt, a reumatológus InnoReuma krémet ajánlott rá, mivel terhesen csak gyógynövényeset szabad, rendbe jött tőle :)

Boldog babavárást!

2009. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 27 hetesek vagyunk és nekem is fájdogál. Én különösképp nem foglalkozom vele, nem egyfolytában fáj, csak ha mondjuk többet fekszem a hátamon. Én azt vettem észre, hogy megváltozott a testtartásom és arra gondolok, hogy azért fáj. Kellemetlen, de ki lehet bírni.
2009. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is van,már az első hetektől,főleg mikor lefekszek.Azt hallottam ez normális terhesség alatt.Azért,ha nagyon sűrűn fáj kérdezd meg a dokidat.Minden jót.
2009. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NEKEM IS NAGYON SZOKOTT FÁJNI,NÉHA ANNYIRA HOGY ALIG BIROK MENNI ÉS LEÜLNI.HOLNAP MEGYEK A VÉDŐNŐHÖZ,RÁKÉRDEZEK,GYERE FEL HOLNAP,VALAMIKOR DÉLUTÁN,ADDIGRA MEGÍROM MIT JAVASOLT RÁ
2009. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából nekem is akkor fáj mikor lefekszem,és csak akkor vagyishát akkor a legjobban mikor a hátamon fekszem.de akkor annyira fáj h alig tudok megmozdulni.én is holnap megyek a védőnőhöz,megkérdezem én is és akkor én is leírom h mit mondott.köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 15. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!