Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pokoli lábfájás a 39. Héten?

Pokoli lábfájás a 39. Héten?

Figyelt kérdés
Nem a vádlim fáj, nem izomgorcs. Térdtol lefelé, de csak a bal:( massziroztam, felpolcoltam, semmi nem segít.
2013. nov. 2. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet: a kórházban egy anyuka azt mesélte nekem, hogy így kapott trombózist. Ő sem jött rá, csak a dokija, amikor felhívta. Nem szeretnék vészmadár lenni, szerintem te is tegyél így! Menj biztosra! jó egészséget kívánok!
2013. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nincs más tünet....se ér, se folt....
2013. nov. 2. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A mélyvénás trombózis nem látszik, csak az mutatja, hogy bedagad a láb es fáj. Persze nem biztos, hogy az, de a terhesség hajlamosít rá. Mindenképp orvos, mert ha az, akkor súlyos szövődménye lehet.

Nem akarlak ijesztgetni, de egyetértek az első válaszolóval.

2013. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem dagad....

Úgy is lehet hogy néha szünet van a fájdalomban?

2013. nov. 2. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok! Annak az anyukának sem volt más jel! Sőt az ügyeletes még a kórházból is hazaküldte volna! Az volt a szerencséje, hogy a saját dokija alapos volt! Egy telefont megér a nyugalmad, mi csak találgatunk!
2013. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 2. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt mélyvénás trombózisom. Első nap csak fájt (mint egy izomgörcs), második nap kezdett dagadni, de még egy napig járkáltam vele, és a kórházban sem szóltak, hogy ne tegyem. Nagyon gyanús lehet, ha nem bírsz lábujjhegyre állni, mert nem tart meg a lábad.

Remélem, neked nem ez van, de ha mégis, tilos masszírozni vagy tornáztatni, hanem fel kell polcolni és kihívni a mentőt. Ha megállapították, hogy már szervült a vérrög (tehát nem fog leszakadni és embóliát okozni) és kapsz vérhigítót (ami nem veszélyes a babára nézve) meg fáslit, akkor lehet majd óvatosan újra járkálni legalább a vécéig.

Nagyon drukkolok, hogy csak valami banálisabb oka legyen a lábfájdalmadnak.

2013. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-és

Neked volt szünet a fájdalomban? Reggel fájt, délutánra elmúlt. Most furodtem, kicsit dagadt a bokán és kezd fájni térdig:(

2013. nov. 2. 18:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz! Mi csak találgatunk, de csak az orvos tud érdemben véleményt mondani.
2013. nov. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!