Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek a missed abb-tól,...

Nagyon félek a missed abb-tól, a tüneteim közül utalhat rá valamelyik?

Figyelt kérdés

Úgy tudom nagyon sokszor nincs jel, de hátha mégis. Rettegek tőle, 2 hét múlva kell orvoshoz mennem.


Émelygek szinte egész nap, többet iszom, többet pisilek, feszül a mellem, fáj szúr a mellem, nincs kedvem semmihez, szinte egész nap aludnék, néha melegem van.fel vagyok fújódva, a nadrágokat be sem lehet gombolni. Néha öö nem fáj inkább csak érzem hogy van alhasam és derekam, de nem mondanám rá hogy fáj. Utálok mindenkit. Ha tüsszentek néha belenyilall az alhasamba.

Vérzésem , erősebb görcseim nincsenek.


2013. okt. 31. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

ez mind normál terhességi tünet :-)

a rossz gondolatokat pedig kergesd el, gondolj szándékosan szép, megnyugtató dolgokra, hogy ne vonzd be a rosszat, ez sokat segít

2013. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind normalis tunetek, ne izgulj, minden rendben lesz. Az aggodassal sokkal tobbet artasz.. BOLDOG BABAVARAST!!!!! 29hkm
2013. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik tünet sem utal arra, normálisak ezek a dolgok terhesség alatt. Ne parázz. :)
2013. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez mind normális TERHES tünet! Nekem akkor volt baj amikor elmúltak a tüneteim. Tudom,hogy nehéz,de ne aggódj! És ha baj is van,nem biztos,hogy kell műtét!
2013. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm egész héten próbálok nem rá gondolni ez néha túl jól is sikerül ez az émelygés nem rég kezdődött és így nehéz....meg az a 2 hét is olyan messze van. egyébként 8 hetes vagyok.
2013. okt. 31. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!