Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utrogestantól multak el a...

Az utrogestantól multak el a tüneteim vagy baj van?

Figyelt kérdés
kis barnázásra kaptam utrogestant,2.nap gyógyszerszedés után már éreztem,hogy múlóban van az émelygés,a mellérzékenység,hasfájás megmaradt,de az émelygés elmúlt.Baj lehet?
2013. júl. 20. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább erősíteni szokta a tüneteket. Ha elmúlt a barnázás és nem is vérzel az jó jel! Majd idővel kiderül van e baj vagy sem, de szerintem nincsen.
2013. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 nap után elmúlt a barnázás és nincs vérzés,se erős görcs.De az émelygésem az szinte elmúlt!
2013. júl. 20. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem jelent túl jót ha elmúltak a tüneteid pláne utro mellett.Az inkább erősiteni szokta a hányingert legalábbis nálam.Még fáj a hasad?
2013. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt kis barnázás, de nem kaptam rá gyógyszert. Elment a baba, se vérzés, se görcs nem volt, és a barnázás is elmúlt pár nap után. A tüneteim is enyhültek, fáradtság elmúlt, hányinger ritkult. Hetekkel később derült ki uh-n, hogy baj van. Amikor barnáztam, voltam dokinál és akkor még rendben volt.

Hétfőn el kéne menned uh-ra, mert az mond biztosat.

2013. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!