Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hétben vagyok, a cervix...

31. hétben vagyok, a cervix vizsg.2100. Ki van ilyen szituban?

Figyelt kérdés
Mit tegyek a pihenésen, és a fekvésen kívűl, hogy még sokáig kihúzzam?
2008. júl. 8. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a 8. hónap vége-fele álltam így... Pihenj mminél többet és szerintem egy kis magneb6-sem árt. Nekem azt monta a szülésznőm, gogy az utolsó 2 hétben már ne szedjem, mert akkor sosem szülünk meg. Én 3X1-et szedtem. Pihenj minél többet, ne eröltesd meg magad és szerintem akkor nem lesz gond!



Dia - 6 hós anyuka

2008. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már a 25. héttől így álltam. Nekem a doki nem mondott rá semmit, illetve, hogy minden rendben. MÉg pihennem sem kell. Most tartok a 34. héten és ugyanez a helyzet. A belső méhszáj még teljesen zárt. Egyébként nekem sosem volt 3000 értékem, rögtön 2000-rel kezdtem.

Szerintem nem kell aggódnod, persze agyondolgozni sem érdemes magadat.

2008. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!