Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma szinte egész nap mensihez...

Ma szinte egész nap mensihez hasonló görcsöm volt, és néha egy egy szúrkálás, és elég sok folyásom így estére! Ugye nincs semmi baj? Még nem voltam dokinál, mert még korai! Olyan 5 hetes lehetek!

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Megértem az aggodalmadat! Én 5 hetes elmúltam, amikor először mentem dokihoz, mert "kicsit" aggódós vagyok!!!!

Engem a dokin kívül senki nem tud megnyugtatni. Az a helyzet, hogy saját szememmel akartam látni, hogy jó helyen van a pici. Még csak a petezsák látszott, ezért visszahívtak egy héttel később, de nem bántam. Akkor már szépen hallatszott a szíve.

Ezt csak azért írom Neked, hogy főleg ha úgy érzed görcsölgetsz, akkor inkább menj el egy vizsgálatra, mint késő legyen!

Ezek lehetnek teljesen természetes jelek is , de Én azt mondom, fő az óvatosság!

A vizsgálat úgyis csak egy UH, nem piszkál meg!

Vigyázz magatokra, gratulálok a babához!

2008. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!