Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit árthattam a babámnak?

Mennyit árthattam a babámnak?

Figyelt kérdés

17 hetes kismama vagyok és ma el kellett vinnem a kislányomat a gyerekorvoshoz.

A gyerekorvos egy másik városban van és busszal mentünk, meg gyalog, de nem nagyon akart sétálni, így kénytelen voltam cipelni, plusz még haza is mert közben elaludt a buszon az ölemben.

Egy jó 40 percet cipeltem összesen ma délelőtt és 11 kilós a nagylány!!

Szerencsére a hasam nem keményedik és érzem mocorogni a pocaklakót, csak egy picit félek:(.

Hétfőn megyek Uh-ra, hívjam fel a nődokit, de vele is találkozom hétfőn?!

Üdv egy aggódó anyuka!


2009. nov. 13. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi baja nem lesz ettől:)Pihenj le egy picit,és nyugodj meg.
2009. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj,figyelj csak:)A nő teste masszív,nemhiába mi vagyunk az életet adók:)Sokmindent kibírunk:)

Csak gondolj bele,hogy azok a nők akik mondjuk 100 évvel ezelőtt éltek,mennyi mindent csináltak ami megterhelőbb volt mint ez:)Sokan pattognak majd,hogy de ez régen volt,nem ma,de nemigaz:)Én esküvőszervező voltam illetve vagyok is,de most már másfelé orientálódom és bizony pont nyáron voltam 17 hetes a legjobb szezonban,nekem is cipelni kellett a 10-15 kg-os pakkokat,mert más nem csinálta meg,ráadásul magassarkúban.Mégis élünk és virulunk:))Nem kell megijedni,sokmidnent kibírsz:)


Ada és Abigél:)

2009. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A babának nem ártottál, csak magadat purcantottad ki, de hát muszáj volt...

Pihenj, és máskor ha ilyesmi van, próbálj valahogy segítséget szervezni.

Ha valami gond lenne, azt is megéreznéd...

(Együtt érzek, hasonló helyzetben voltunk, de nekem már kibukkant a kislányom is...)

2009. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszaitokat!

Pihenek is és közben itt olvasok, a kiscsaj alszik szerencsére!

Amúgy az első terhességet én is végéig dolgoztam, mert május 14-én volt az "utolsó" munkanapom, de én még 15-én is bent voltam egy kicsit még, aztán 16-án reggel elkezdtem tágulni és 19-én pottyant ki a kislányom:)!

Csak azt hittem, hogy most cipeltem a kislányom akkor megnyomhattam a kistesót, de akkor biztos nincs baj, mert NAGYON JÓL ÉRZEM MAGAM:), főleg hogy írtatok!

A jövő heti kontrollt meg megszervezem úgy, hogy kocsival menjünk el!!

Nagyon hálás vagyok!

Üdv egy 17 hónapos kislány anyukája aki 17 hetes kismama is.

2009. nov. 13. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Te, a babakocsi fogalmáról hallottál már?

Miért nem viszed magaddal, ha a lányoddal mész valahova?

Nekem eszem ágában nem lenne cipelni, főleg nem ennyit, azért van a babakocsi,vagy bicikli....

Amúgy semmi bajod nem lesz ettől...

2009. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves uccsó: próbáltál már babkocsit és kisgyereket (a hozzá tartozó csomagokkal) felpakolni egy távolsági buszra?! Biztosan nem, mert akkor nem csodálkoznál hogy a kérdező nem tette! :)

Kérdező: semmi baja nem lesz, nagyon kevesen tehetjük meg hogy ne cipeljünk vagy kíméljük magunkat terhesség alatt, pláne a 2.v sokadik babánál. Minden jót!

2009. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!