Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthattam evvel a babámnak?

Árthattam evvel a babámnak?

Figyelt kérdés
1 hete vettem Béres magne b6-ot. Elötte azt a sima magne B6-ot szedtem. Nem olvastam el az utmutatot és ugyanugy szedtem mint ahogy a másikat is 3X1-et. Viszont azota állandoan gugyog a hasam hig a székletem és fáj a gyomrom. Ma elolvastam az utasitást és irta h napi 1 tabletta és tullépni nem szabad. 32 hetes km.
2009. nov. 2. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmiben sem ártottál. Sem a magnéziumot , sem a B6ot nem lehet túladagolni. Lehet hogy kicsit érzékenyebb a gyomrod, vagy ettél valamit, ami meghajtott-és ez véletlen egybeesés. Szedd napi egynek, vagy kétnaponta a megnyugvás kedvvért, de a babádban semmi kárt nem tettél!:)

2009. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöma gyors választ.Eléggé idegesitett a dolog mert ugy tudom a tul sok magnézium miatt a test kivonja a foszfort a szervezetböl és ezért van a hasmenés.Ugye a foszfor elég fondos a contoknak és hát ezért ilyedtem meg.:(

De ma már 1-nél többet nem veszek be.:)

2009. nov. 2. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
az nem jelentkezik ilyen korán, és nincs benne annyi magnézium, hogy tetemes foszfort ki tudjon vonni a szervezetedből:) De tudom milyen, mert az ember sok mindent hall, olvas és érdeklődik. Legegyszerűbb lenne, ha terhesvitamint szednél, mert abban minden benne van .
2009. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az elevitet is szedem de a dokim szedeti velem a mgne B6-ot is.
2009. nov. 2. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor meg pláne nyugi, az elevit simán "visszapótolja" a foszfort! :)
2009. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. nov. 2. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz igen sok mg kell. Én napi 2000mg magnéziumon élek orvosi utasításra. Még csak a hasam sem megy tőle. Egy átlah MgB6-ban 48mg mg van, a béresben 250mg. A Mg Citriciben 500mg(én ezt szedem napi 2x2-t).Ha nem keményedik a pocid, akkor elég a napi egy béres mg. Ha keményedik nyugodtan szedheted 3x1-be.

36km

2009. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 3*2-t kell szednem a béresből!Az napi 1500 mg!Orvos mondta!nem ártottál!!!Nyugi
2009. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!