Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthattam vele a babámnak? A...

Árthattam vele a babámnak? A kezembe raktak 10kilo cukrot és be kellett vinnem a házba. De nem én emeltem fel.23hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ártottál.

Ha mégis, azt már éreznéd valamilyen fájdalom formájában.

Én a 13 kilós gyerekemet szoktam emelgetni, 37 hetes vagyok, még egyben :)

Jó babavárást!

2010. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ártottál, én is végig emelgettem a kétévesemet mikor a kicsit vártam, semmi gond nem volt.

off: azért arra kíváncsi lennék hogy ki volt az a nagyeszű aki egy pocakos kismamának 10kg adott a kezébe.... bocs

2010. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat...

Sajnos muszáj volt bevinnem mert nincs itthon rajtam kiívül senki.

2010. szept. 29. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ma a 13 kg-os lányomat cipeltem a nyakamban, mert már nem bírt haza sétálni. Csak pár száz méter volt, de leizzadtam rendesen, ennek ellenére jól vagyunk. 23 hetes vagyok, az elejétől kezdve elkerülhetetlen, hogy néha ne emeljem meg a lányom!

Semmi gond nem lesz!

Szép babavárást!

2010. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ártottál,azt már érezted volna.Én bútort húztam,még jó h nem lett semii baj.Viszont innentől tessék nem cipelni!Most már én is figyelek.
2010. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!