Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ideges vagyok, (és 2-3...

Ha ideges vagyok, (és 2-3 napig még igy is lesz). Attól fel mehet a vérnyomásom 140-re? Eddig mindig 110-120 volt, ma meg már magas. De tényleg nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Felmehet attól a vérnyomásod,de miért vagy olyan ideges?

Sétálj egyet,meg igyál egy kis citromfű teát.

2008. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
probálj le nyugodni,igen fel mehet a várnyomásod még magasabbra is az idegtöl,miért vagy ideges????
2008. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hitelt intézek, és nagyon nem jön össze semmi, valamibe mindig beleköt a bank. És ha a héten nem sikerül elintéznem egy papírt buktam 7 millió forintot. Sajnos ezt képtelen vagyok másképp megemészteni. Holnap még bemegyek a földhivatalba, de ha ott nincs senki aki segít akkor nekem annyi. :(
2008. júl. 7. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
valami jo ügyvéd se tudd segiteni,mi lett hogy ilyen nagyon sok pénzen áll a vásár?
2008. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elöbbi vagyok hány hetes vagy?probálj valahogy le nyugodni
2008. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sikerült intézni valamit?
2008. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!