Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell értelmezni az NST-s...

Hogy kell értelmezni az NST-s papíron a görbéket? Hol mutatatja fájás erősségét?

Figyelt kérdés

nekem csak a felső táblázaton van a görbe, és általában a 130 és 190között mozog.de ez a babó szívritmusa, nem?

az alsó táblázat 0 -120ig van berublikázva, ott viszont nincs semmi jelölés.


2008. júl. 7. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az alsónak kellene lennie a méhtevékenységnek. De nem értem a tieden miért nincs görbe?
2008. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát akkor ezt én sem értem.múlt héten voltam, akkor ezen a héten érdeklődök majd.

csak előszőr voltam és nem is tudtam mi kell hogy rajta legyen, itt olvastam csak.

köszönöm

2008. júl. 7. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ,ahol írod a fájás erőssége ott alul van jelezve,kérdezz ré tényleg legközelebb, bár én nem értek ezekhez a gépekhez, de lehet két gomb van rajta,és csak az lett bekapcsolva,ami a szívet nézi a manónak.Mást nem tudok elképzelni.
2008. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A felső táblázatnál az a jó ,hogyha 120 és 180 között mozog az érték. Ez tényleg a babó szívverését mutatja.

A te általad írt érték teljesen jó.

Az alsó érték sok mindentől függ.

Páldául,hogy hanyadik hétben jársz.

Nekem az első NST-n egy egyenes csík volt a 0-a magasságában. Ez a 34. héten volt.

Minden héten 20-al nőtt. A 38. héten már a 80-as értéket súrolta.

Azért kérdezz rá a dokinál a következő NST-kor.

2008. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi

a 36.héten voltam, ezen a héten leszek 37.hétben, mindenképp rákérdezek, mert érdekelne, hogy van-e fájásom.

2008. júl. 7. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem mutatta az nst a fájásokat mert már régi fajta volt a gép csak a babó szívhangját.A szülőszobán ott már mutatnak mindent a gépek.
2008. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor az is lehet hogy nekem is régebbi volt a gép, azért nem mutatta.mindenképp megkérdezem az orvost.
2008. júl. 8. 15:25
 8/8 A kérdező kommentje:

sziasztok

ma voltam NST-n kérdeztem mi van ezzel a fájás méréssel.

itt is mérné, csak nem kapcsolják be ezt a funkciót.majd szülésnél

:S

azért kíváncsi lettem volna mit mutat, pont elért egy-két keményedés is közben.

2008. júl. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!