Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom értelmezni a 30...

Nem tudom értelmezni a 30 hetes uh eredményeimet?

Figyelt kérdés

BPD 81 MM 33 HÉT

FL 53 MM 27 HÉT 6 NAP

AC 275 MM

AFI 180 MM

MINDKÉT VESÉBEN BALBAN 4MM, JOBBAN 8 MM PYELON TÁGULAT LÁTHATÓ. MAGZATVÍZ AZ ÁTLAGOSNÁL TÖBB.

SÚLY 1866 G

FL/AC 0,193%

FL/BPD 0,654%

SÚLY/CENTIL 95% EZ A 95%SOK, DE NEM TUDOM,HOGY MI LEHET AZ OKA.


A vérvételné a cukrom rendben volt, most meg lehte, hogy közben cukros lettem? Van ilyen?


köszönöm a segítséget


2010. okt. 29. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ultrahang eredményből hogy következhetsz a cukorra???

A magzatvíz több-az semmi komolyat nem jelent, nekem is több volt annó: csak jobban fognak rád figyelni. A PYELON TÁGULAT az elmúlhat a születésig, ha mégsem, akkor gyakori vizeletvizsgálatra és ultrahangra kell hordani a kicsit majd, mert vesebeteg lehet.

2010. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A súly/centil az a PERCENTIL érték, a súly és a testhoz egymáshoz viszonyított arányát mutatja. A 95% az jó. De miért nem kérdezed meg az orvosodat?
2010. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos két napos továbbképzésen van a dokim, a védőnőm pedig szabadságon. Pont most, amikor kérdezni szerettem volna.

A cukorra a 95% miatt gondoltam, mert egy ismerősöm, aki szintén terhes és cukor, ő azt mondta, hogy azzal függ össze.

Nagyon köszi a segítséget, aranyosak vagytok.

Remélem ez a tágulat elmúlik szülésig.

2010. okt. 29. 12:54
 4/5 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy a két választ egy ember írta :)

Akkor neked köszönöm a válaszodat!

2010. okt. 29. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 95% volt a súly/centil, ez nagy babára utal, el is küldtek újabb terheléses cukorra. Magas lett, így most diétáznom kell. Az orvosod majd biztosan téged is elküld.De azért ne aggódj, ez nem törvényszerű, ugyanígy 95 lett most az ismerősömnek, újra cukorvizsgálat neki is, és neki teljesen jó az eredmény.
2010. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!