Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukor esetén az...

Terhességi cukor esetén az egy órás 6,9 lett. Magasnak számit ez?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A google a barátod. Két órás értéket kell nézni, az nem lehet magasabb 7.8-nál. Mivel jellemzően evés után egy órával a legmagasabb a vércukorérték, ezért feltehetően a 6,9 után Neked még lejjebb fog menni, így nincs ok az aggodalomra.
2013. okt. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta! Nekem a 2 òrás lett 6,7 ,ami még teljesen jò.


27+6 hkm

2013. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A terheléses értékre vagy kíváncsi? Vagy már diagnosztizálták a terhességi diabéteszt és otthon, evés után egy órával lett ennyi? Bocsi, de ez számomra nem világos a kérdésből...


Ha most csinálják a terhelést, akkor jó, mert mire veszik a két órás vért, lejjebb megy.

Ha már diétán vagy, akkor határeset, mert ott hét alatt kell lennie.

2013. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Diétán vagyok diabétesz miatt. A doktornő azt mondta, hogy jó az érték
2013. okt. 22. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocs, akkor tényleg félreértettelek, azt hittem épp most csinálják a vizsglatot és az egy órás értéked ennyi lett. Ha már cukros vagy és diétázol, akkor 7.0-ig étkezés után 1 órával jó.
2013. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!