Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 órás vérnyomásmérőt kapok...

24 órás vérnyomásmérőt kapok holnap. Kérdésem lent?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 hetes vagyok,soha nem volt magas vérnyomásom,mindig normális 120/80 volt.


A 14 héttől mért a védőnő egyszer 145/90-et,majd 140/90-et...Most 18 hetesen voltam belgyógyászaton 150/90-et mértek!

És tegnap voltam ismét védőnőnél,ahol 133/80 volt.


Ennek alapján holnapra beutaltak 24 órás vérnyomásmérő felszerelésére.

A párom sajnos külföldön dolgozik és pont holnap ér haza,és már jelezte,hogy már nagyon szeretne hancúrozni és természetesen én is nagyon kívánom már őt.Szabad szeretkezni abban a 24 órában,még a kütyü rajtam van?


Sajnos elég keveset tudunk együtt lenni még egy darabig,és már hiányunk van. :)


Köszönöm :)


2013. okt. 15. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem szabad, mert az is vérnyomás emelkedésével jár
2013. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Mindent szabad, ami nem rongálja meg a készüléket. Ezen felül célszerű kerülni az olyan tevékenységet, amelyik a mérés pontatlanságához vezet.

A szex nem tiltott. Elsővel sületlenséget ír. Mindent ugyanúgy kell tenni, mint rendesen. Igen, megemeli a vérnyomást, de egészséges embernél nem kórosan.

2013. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem tilos.
2013. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miután melle füzetet is vezetni kell, hogy épp mit csináltál, amikor a merő bekapcsolt, simán oda írod, hogy szeretkeztel. Semmi probléma nem lesz belőle. Fontos, hogy oda írd, ha épp akkor kapcsol be, mert különben téves következtetést vonhatnak le es az nem lesz jo.
2013. okt. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,sajnos tárgytalan lett a szeretkezés része,mivel párom csak csütörtök délutánra ér haza,addigra meg már leveszik,Hál' Isten.
2013. okt. 16. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb is, ha addigra leveszik. :)

Nekem is volt fenn, igaz, én el voltam tiltva a szextől, de elég illúzió romboló, amikor éppen közeledsz a legjobb részhez, elkezd zümmögni a kütyü. :D

2013. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!