Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes vagyok. Most küldött...

7hetes vagyok. Most küldött el a doki az első laborra, kitől kapom meg a leleteket?

Figyelt kérdés
Azt mondta a laboros nekem csak a vércsoport eredményt adják oda, a többit a dokinak viszik. Viszont az orvosom csak szeptember közepétől lesz az SZTK-ban, addig szabin van. Ilyenkor mi van???? Kitől kapom meg a papírokat??? Ezekkel (is) kéne mennem a védőnőhöz, aki gondolom nem csak a vércsoportomra kíváncsi. Köszi a válaszokat!
2008. júl. 7. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó! De érdekes dokid van neked! Semmit nem mondott, hogy mit csinálj míg ő nincs? Mi van, ha valami gondod van? Szerintem menj el a védőnőhöz és mond el neki mi a helyzet, hátha javasol valami okosat. Ne legyél így magadra hagyva nem jó érzés! Szeptember nagyon messze van és ezeket a leleteket valakinek látni kellene, hogy minden rendben van-e!
2008. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mosndta ha bármi gond van nyugodtan hívjam, de emiatt nem szívesen zaklatnám, főleg, h nem magándoki. Amúgy meg a magánrendelésén már lesz 1 hónap múlva. Tehát a 12hetes UH-ra már tudok menni hozzá. Tavaly is volt egy ilyen vérvételem, akkor érdekes módon megkaptam az összes papírt. Nem értem most miért nem.
2008. júl. 7. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ha tudsz hozzá fordulni. Nem lehet, hogy hozzá küldik az eredményeket számítógépen? Sok kórházban ez a szokás.
2008. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!