Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjátok meg a boltba...

Hogy oldjátok meg a boltba járást ebben az időben? Ti jártok vagy a párotok vagy együtt? Hány hetes korotokig intézitek a bevásárlást, ha nem kell nagyon cipekedni?

Figyelt kérdés
A párom nem akar boltba menni, én meg nem akarok a nyirkos esőben caplatni. 11 hetes vagyok
2009. nov. 11. 14:34
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm! Boldog Babavárást Nektek!
2009. nov. 11. 16:04
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 38 hetes vagyok,és ma kellett menni a leendő gyerekorvoshoz!Gondolhatod mennyi beteg gyerek volt ott!Mégis menni kellett!

De én is utálok menni még NST-re is amit a kórházban csinálnak,de oda is kötelező,és mindegy milyen idő van!Hetente 2*!De kötelező!

Amúgy 5 hetes koromtól veszélyeztetett vagyok,és annyi kedvezményt kaptam,h 30.héttől kijár a védőnő és nem nekkem kell menni!

Viszont már megint én járok a napi dolgokat megvenni,csak a nagyon nehezeket,cipeli a párom!Sajnos sok helyre muszáj menni,akármilyen idő van!Pedig elhiheted rám már kabát sem jön rám!

Sok kitartás!És amint az orvos engedi használd ki a mocorgási lehetőséget,mert lehet,h később megint tiltva leszel!Üdv, és boldog babavárást!

2009. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
63%
Egész nap kigondolom, mit kell venni, sms-ben megírom a férjemnek, ő pedig a munkából hazafelé bevásárol. Sose tiltakozott miatta, természetesnek veszi, hogy most ez a munkamegosztás van: én cipelem a gyereket, ő meg a szatyrokat. :-)
2009. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
ha most terhesen nem mész ki szakadó esőben, akkor mi lesz, ha meglesz a baba és menni kell vele, pl gyerekorvos, védőnő, boltba, hogy kaját tudj főzni. Én terhesen is mentem mindennap. A munkám miatt nem dolgozhattam, be is punnyadtam volna ha bezárkózom az ilyen esős időben. Esőkabát, esernyő, csizma és lehet is sétálni.
2009. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
szia!egyetértek az utolsó válaszolóval.van esernyő,meg kabát.én 30 hetes vagyok,saját magam járok bevásárolni,még ilyen időben is.be is fordulnék ha nemmehetnék ki egy kicsit a levegőre.nemvárom el a páromtól hogy ő ugrájjon nekem miután hazajött a melóból,ha kell cipeked is.a terhesség nem betegség.azért további boldog babavárást kívánok!
2009. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

28 hetes vagyok, dolgozok. Ma például az esőben gyalogoltam vagy 20 percet, buszoztam ugyanennyit, délután, mire az irodában megszáradt a nadrágom, merint mentem a dolgomra az esőben. Nem tetszik, de meg kell csinálni. Tegnap 12 óráztam, este 8-ig dolgoztam. Anyukám már ki van rám akadva, hogy miért nem megyek még betegszabira.

Vásárolni már évek óta együtt járunk a párommal, szóval ez kilőve, de babaruhákat turiban egyedül bányászok, és mostanában is járkáltam utána, hiába esett az eső.


Sajnos tényleg azt mondom, amit előttem szóltak: mi lesz veled később, ha nagy lesz a hó, csúszni fog az út, fázni fog a feneked, ha már most ilyesmiken gondolkozol. Neked az egész telet ki kell még bírni. Én januárban megszülök.


Vedd kicsit könnyebben a dolgot, és cipeld el magaddal a párodat is, akár szereti, akár nem. Az enyém azért jön velem mindig, mert magamtól csak szórom a pénzt feleslegesen.

2009. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%

Én 11 hetesen folyamatosan hánytam meg bőgtem a hormonok miatt. Mi mindig együtt mentünk boltba terhesség előtt is szerencsés vagyok mert imád vásárolgatni. Ez mindig egy jó program volt, már akkor is megkímélt, most meg főleg. A baciktól való félelmedet megértem ne is caplass esőben, és azért az sem normális hogy ha valaki nagyobb súlyt emelget, nem kellene erre büszkének lenni, mert hallottam már hogy baj lett belőle, de nem akarom bántani az előttem szólókat, mindenki maga tudja.

Vigyázz magadra!

2009. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül a félelmekkel, én azt tervezem, ha már járványszerű lesz a megbetegedés, nem fogok boltba menni. Majd sétálgatok az utcán, annyi levegőzés kell. Szóval én megértelek, de amíg nincs tömeges megbetegedés, szerintem nem kell annyira félni. Emellett megteheted azt is, hogy ha hazaérsz, fertőtlenítővel kezet mosol, és azután nyúlsz pl. ételhet. Egyébként a mostani nyálkás idő még nem tart vissza, mindig arra gondolok, hogy kell a mozgás, így ha nem is minden nap, de 2-3 naponta megyek most is boltba. (26. hetes mami)
2009. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most vagyok 35hetes. Nekem a legközelebbi bolt 20perc séta , ma is voltam vásárolni hiszen éhen halni nem lehet. Van esernyő:) Én is tartok a vírustól így nem busszal megyek hanem inkább caplatok esőben, pedig már nem valami kellemes a séta de tudom ha elhagyom magam nehezebb lesz a szülés így inkább megmozgatom magam. Nagyobb dolgokat együtt veszünk meg a párommal de ha nem kell nehezet cipelni akkor én hozom haza. Holnap is mennem kell NST re... oda is gyalog fogok, pedig az meg egy óra séta... 11hetesen szerintem még nyugodtan mozoghatsz, csak öltözz be jól.:) Boldog babavárást Neked:)

2009. nov. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!