Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjátok meg a boltba...

Hogy oldjátok meg a boltba járást ebben az időben? Ti jártok vagy a párotok vagy együtt? Hány hetes korotokig intézitek a bevásárlást, ha nem kell nagyon cipekedni?

Figyelt kérdés
A párom nem akar boltba menni, én meg nem akarok a nyirkos esőben caplatni. 11 hetes vagyok
2009. nov. 11. 14:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
szia, mi a 38. hétig együtt mentünk mindig vásárolni. a 39. hétben született meg a lányom. sőt, szülés előtt 3 héttel még dolgoztam a munkahelyemen.
2009. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Általában vagy eggyütt megyünk vagy a párom szalad le,mivel én nem cipekedhetek,veszélyeztetett vagyok:-((Mondjuk egy két dologért én is lesétálok,de épp csak veszek vmit.Nagyobb bevásárálást általában eggyütt oldjuk meg,de Ő cipekedik:-))
2009. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Második vagyok 13+2hetes km.
2009. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

Attól, mert 11 hetes terhes vagy, még nyugodtan lemehetsz tejért meg felvágottért. (persze cipekedni nem kell).


De hogy a nyirkos időben nincs kedved? Hisz még pocakod se nagyon van. Mi lesz veled, ha nagy hassal kell menni vizsgálatokra, ide-oda, vagy majd az ordító gyerekkel szakadó esőben a védőnőhöz? Ne legyél ilyen kényelmes, irány a bolt!

2009. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

En a 40. hetig inteztem mindent, a 20. heten festettem a baba szobajat, aztan vettem meg a baba dolgait is.

A ferjem mindig dolgozott, es amikor szabadnapos volt, nem akartam a baba boltokba cipelni, oszinten megmondom.

Hat azert meg nagyon az elejen vagy, nem jo, ha igy elhagyod magadat, mi lesz veled, ha meglesz a babad? Akkor is mindig a parodat fogod ugraltatni? Azert legyel erosebb, belevalobb, kemenyebb, ne legyel ennyire oda attol, hogy most babat varsz!

Mas no a 3. gyereket varja, de dolgozik, es kozbe meg rendezi a haztartast, a nagy hazat is!

Nem akarlak megbantani, csak gondoltam szolok, nem lesz ez igy jo!

2009. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%

Mi is átlagban ketten megyünk és mindig Ő cipekszik,de ha kell szívesen elmegy egyedül is.Mindenben segít nekem,egy rossz szavam sem lehet!

18 heteske

2009. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Mielőtt lekényelmeseztek teljesen, mindössze gyalog a szakadó esőre értem és kizárólag a mostani baci-para miatt!!! köszönöm
2009. nov. 11. 14:52
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
Na most erre a h1n1 virusra gondolsz? Ez ellen oltasd be magadat, mert ez a terhesekre, kisbabakra, kisgyerekekre valamint az idosekre a legveszelyesebb. A kismamakat nem oltjak be automatikusan? Nem ingyenes? Erdeklodd meg, es ha van ra mod, oltasd be magadat!
2009. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nem jött házhoz a kaja, a férjem látástól vakulásig dolgozott, úgyhogy ha tetszett ha nem sokmindent nekem kellett elintézni, még a tavaly előtti influenza árvány idején is (akkor voltam terhes a lányommal).

És bacik ide vagy oda, menned kell a kórházba is, védőnőhöz is, szóval a bacit nem kizárólag bevásárlás alkalmával szedheted össze!

2009. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Hú hát ne haragudj, de tényleg mi lesz veled ha majd nagy lesz a poci!? Én 38 hetes vagyok és tegnap nem csak a saját cuccaimat cipeltem, hanem a megszült szomszédomét is. Sőt a 9L-es ásványvízes pakkomat is én hordom be. A párom dolgozik, nem várhatom el tőle, hogy segítsen. Ráadásul hetente kell dokihoz járnom és mindig esik az eső azon a napom. Én minden másnap járok bevásárolni, egyrészt mert mindig főzök a másik, hogy nem kell otthon punnyadni, jót tesz egy kis mozgás. 11 hetesen olyan hányingerrel küszködtem, hogy alig éltem, mégis összeszedtem magam és elmentem a boltba... de hát nem vagyunk egyformák :-)!
2009. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!