Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjátok meg a boltba...

Hogy oldjátok meg a boltba járást ebben az időben? Ti jártok vagy a párotok vagy együtt? Hány hetes korotokig intézitek a bevásárlást, ha nem kell nagyon cipekedni?

Figyelt kérdés
A párom nem akar boltba menni, én meg nem akarok a nyirkos esőben caplatni. 11 hetes vagyok
2009. nov. 11. 14:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 hetes vagyok és elejétől fogva egyedül vásárlok be nap mint nap.Volt,hogy 3x fordultam aznap,legalább az idő is telt.Persze a nagy dolgokat mindig együtt vettük meg.Mondjuk a kérdezőnek igazat adok,hogy ebben az időben nincs kedve kimenni,meg tart a baciktól.
2009. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Tényleg ne nézzetek már nyápicnak! Nem a hasam féltem hanem a nyirkos időben, mint pl ma, félek, hogy elkapok vmit. Erre napokra gondoltam kizárólag!!!!! Nem a nagy has meg ilyen parákra higgyétek már el! Jövök-megyek ha nem szakad, csavargok, vásárolgatok, programozok. Most tényleg nemáááá, nem kell itt rosszindulatúskodni!
2009. nov. 11. 15:14
 13/29 anonim ***** válasza:
80%

igazuk van az elottem szoloknak,nem lehetsz ennyire nyavogi!

Elso babamat varom sajnos mar kettot elveszitettem de nem fekszem egesz nap es varok arra hogy megcsinaljanak egy bevasarlast helyettem.

Mai napig egyedul intezek mindent,fozok hajolva surolom a kadat,porszivozok minden mindent pedig nagy a pocakom 33 hetes mar benne a kisfiam.sot meg a labamrol is levagom a kormot na pedig az nem egyszeru nem tudom osszehasonlitani egy bevasarlassal.

Hat megneznelek ennyi idosen aranyom,ha mar most ilyeneken problemazol!

2009. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%
vasarolgatas programozas kozben semmi bajod nem lehet ugye?
2009. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
IQ szegények, kérem kíméljenek a továbbiakban a "fáj hogy boltba kell menni" válaszoktól. Légyszi!!!
2009. nov. 11. 15:38
 16/29 A kérdező kommentje:
A SZAKADÓ ESŐBEN VALÓ VÁSÁRLÁSRÓL KÉRDEZTEM, NE LEGYETEK MÁR ENNYIRE SÖTÉTEK!!!!!
2009. nov. 11. 15:39
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

11 hetesen tessék ezerrel pörögni. Végig én vásároltam egyedül és én láttam el a háztartást is. Most a 34. héttől már együtt járunk vásárolni, hogy ne kelljen emelnem. A terhesség nem betegség. Ha nincs különösebb gond a terhességeddel. :)

Boldog babavárást!

37km

2009. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én megértelek,és a kérdésed is értem! Amióta kiderült,hogy babát várok,betegállományban vagyok a munkám miatt,és nagyon vigyázok magamra. Tudom,a második babánál majd lazábban kezelem a dolgokat,de én is aggódom a bacik,tömeg,közlekedés miatt. Persze én is megcsinálom az itthoni házimunkát,mosok,takarítok,gyakran főzök. Nekem szerencsém van,mert a házunk mellett van egy közért,ahol be tudok vásárolni,de figyelek rá,hogy 5 kg-nál többet ne cipeljek. A nehezebb dolgokat a férjemmel együtt vásároljuk meg hetente egyszer. És ma nekem sem volt kedvem kimozdulni,inkább rendeltem egy pizzát! :) Jó babavárást!
2009. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Megértem ha félsz a betegségektől főleg most az influenzától. Mindenki fél! És annyira szeretnek egy kérdést kiforgatni az "kedves kismamák"! Én értettem hogy mit szeretnél, szerintem Ők is csak éppen a hormonháztartásuk most nem termeli az Endorfint (boldogság hormon aki nem tudná)! Nem kell senkivel foglalkozni. Szólj párodnak hogy neki az élvezet része meg volt most szedje magát össze és lóduljon, Neked egy kicsit segíteni mert vigyáznod kell magatokra!! Nálunk ez alap volt hogy nem nagyon megyek nagy tömegbe tényleg max. nagy bevásárlásnál meg a napi apróságokért megyek de nekem max 3 percre van a bolt. Pihizzél sokat sok vitamin és rendben lesztek! Párodnak annyit mondj hogy nem miattad kell elmennie, mert gondolom nem a lustaság miatt nem akarod, hanem a Babátok miatt akit mind a ketten akartatok, és már most is elkezdhetne vigyázni rá!

2009. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%
24 hetes vagyok
2009. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!