Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz gond? Ugye tud...

Ugye nem lesz gond? Ugye tud alkalmazkodni már?

Figyelt kérdés

Szerdán programozott császárom lesz 38+1 hetesen.

Első babámhoz képest ez már nagy haladás.ő 35 hetesen sürgősségi császárral jött világra.A babát már 3 kg fölé becsülik jelenleg.Mégis aggódom,hogy minden rendben legyen vele s velem.Semmi jele nincs igazán annak,hogy megindul magától,legutóbb zárt voltam és néha vannak jóslók.Olyan se kedvem van,inkább nagyon érzékeny vagyok és elmúlt az étvágyam.Inkább az miatt aggódom,hogy neki sokk lesz,ha kiveszik.



2013. okt. 14. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
38 hetesen már tökéletesen fejlett, egészséges baba, nem esik baja. De ha előre tudjátok, hogy császár és programozott, akkor miért nem beszélted meg a dokival későbbre, ha téged ez jobban megnyugtat?
2013. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert muszáj toxémiás állapotom miatt előbbre hozni.
2013. okt. 14. 08:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Még így is örülünk hogy eddig kihúztam.
2013. okt. 14. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Oh, sajnálom! Azt hittem, hogy csak a korábbi császár miatt muszáj most is. De így érthető! :) Ne félj, 38 hetesen sokan simán megszülnek, mert jön a baba, nem lesz nagyon korai neki, sem orvosilag sem sehogy nem számít már koraszülésnek, minden tökéletesen fog alakulni! :) Gratulálok a gyermekeidhez! :) Mi még várunk... 34 hetes vagyok csak.
2013. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38 hetesen már tökéletesen fejlett, nem fogja sokk-ként érni ha kiveszik. Nyugodj meg, minden rendben lesz.
2013. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!Várom is meg félek is,próbálom terelni a gondolataimat,olyan snassznak is érzem,hogy tudom mikor lesz,és nincs meglepetés(bár még lehet 2 nap alatt),viszont örülök is,hogy nem lesz koraszülött.Izgulni fogok nagyon aznap.Az orvosom is örült volna ha magtól indul,de lányomnál is épp így volt,semmi jele nem volt hogy ki szeretne jönni,most is azt érzem,hogy maradna még ha lehetne,vele rendben is minden csak velem nem.Sajnos.
2013. okt. 14. 08:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak fejlettségtől függ hogy mikor indul meg a szülés. Valakinek nem indul magától és kész. Én a 41. héten is teljesen zárt voltam,a baba jelét se adta h kijönne, talán egyszer ha volt vmi jóslófájásnak nevezhető valami. Így megcsászároztak,a baba meg 3500 gr lett, lehet a tied is lesz akkora.
2013. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!